reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

Vikiigus Stasiek na ta reklame ZALANDO reagował taka histerią, że nie moglam go uspokoić :( Potem juz bylo lepiej ale jak tylko widział ta twarz tego faceta to odwracał od razu głowę. Tez sie tym bardzo martwiłam i az mi kamien z serca spadł jak przeczytalam ze u Was to samo
 
reklama
Hej,
Niny jakoś nie ciągnie do komputera, komórki czy tableta. Przy tv też wysiedzi góra 5 minut:) strachliwa też jakoś nie jest- nie boi się reklam, pisków, wrzasków itp. Piasek i śnieg są fajne, w sobotę lepiła z tatą kule ze śniegu i nią turlali. A właśnie mam pytanie- czy macie sanki? Czy wasze maluszki lubią na nich jeździć? Bo my zastanawiamy się nad kupnem ale nie wiem czy Nina nie jest za mała, czy będzie chciała w nich jeździć.
 
Vikiigus Stasiek na ta reklame ZALANDO reagował taka histerią, że nie moglam go uspokoić :( Potem juz bylo lepiej ale jak tylko widział ta twarz tego faceta to odwracał od razu głowę. Tez sie tym bardzo martwiłam i az mi kamien z serca spadł jak przeczytalam ze u Was to samo

wiesz- ja chciałam nawet to zglosic - bo uwazam ze cos bylo nie tak- moze tam byl jakis przekaz podprogowy? - w sumie dobrze ze te reklame wycofali-- bo reakcja Viki była okropna - ciekawe ile jeszcze dcieciaków tak reagowało?
 
Stas jak widział ta twarz to od razu podkówka, a jak zaczał on mówić, to juz histeria na całego. Teraz jeszcze nie podoba mi sie ta rekalma co Majowie skaczą tacy wymalowani.

A co do sanek. Bylismy w sobotę. I zadnej rewelacji. Co prawda usiadł na nich ale za chwile chcial juz schodzić. Większą frajda było chodzenie po śniegu niz jazda sankami :)
 
Ostatnia edycja:
My sanki mamy od zeszłego roku.
Rok temu Ala jeździła ale mało. Za to w tym roku jak tylko widzi sanki to jest szaleństwo :-)
Jak jedzie na nich to ma uśmiech od ucha do ucha całą drogę. Dawid też bardzo lubi sanki.
Tak więc ostatnio przywiązuję sanki do sanek i jeździmy. Hehe lepsze to od jakiejkolwiek siłowni :-)

Co to jest za reklama o której piszecie? Można ją gdzieś zobaczyć na youtube czy coś? Bo ciekawa jestem co to takiego, że dzieci się tak boją.
 
a my dziś poszłyśmy do piwnicy po sanki- a tam sanek ni ma:( - zostały sobie gdzieś u dziadków zeszłej zimy- i teraz szukaj sanek w polu;) - a taką miałam ochotę - i Viki tez narobiłam- a śniegu akurat jak na sanki:)
 
reklama
Claudika, nie przejmuj się, mój straszy taki był, całą zimę woził tyłek w wózku, bo bał się śniegu. 4 lata miał i bał się śniegu i piasku, teraz mu na szczęście to przeszło, za to mała rozrabiara uznała, że wyrosła już z wózka i chce wszędzie chodzić na piechotę, nawet śnieg i lód jej nie odstrasza. No ii jest wielki krzyk, jak ja pacyfikuję i wkładam do wózka na dalszą podróż. Ostatnio zawzięcie przekonuję ją, że rękawiczki są potrzebne, bo też jest krzyk przy zakładaniu. Za to głupieje z kurtkami, bo tak się złożyło, że ma dwie i jeszcze kombinezon (dostałam a jeszcze miałam kurkę po synku), więc też musiała poznać.
U nas sanki jeszcze nie wyciągniete, sniegu za mało, no i pewnie sama nie da się posadzić, ale razem z bratem podejrzewam, że będzie mieć frajdę.
Co do elektroniki, to uwielbia oglądać bajki, niestety starszy ogląda, więc ona też. Zasiada na kanapie jak trusia. Na reklamy tylko reaguje jak są dzieci. No i uwielbia oglądać "Jaka to melodia" i czołówkę Klanu, mówi wtedy tata, dada itp, ale to odgapiła od brata :-)
Nixie fajnie, że się odezwałaś.
Sylwia, jak tam twoje koguciaki? Masz duży obrót?
 
Ostatnia edycja:
Do góry