reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ładna mama po ciąży - ćwiczenia, kosmetyki, moda

To raczej "nie mój dział" bo ja i ćwiczenia to jakaś totalna sprzeczność, ale ku pokrzepieniu serc powiem wam że ja jem kolację i nie przed 18 a raczej staram się zdążyć przed północą a do tego często są to ciastka... A jak jem ciastka to w ilości hurtowej i nie odmawiam sobie czegoś innego w zamian! No i figura juz nie ta co wcześniej. Tyć na potęgę zacznę po zakończeniu karmienia, już raz to przerabiałam... Więc ja przed KAŻDĄ Z WAS chylę czoła i podziwiam.
Doti12, mnie żadna ilość ciastek nie zmusiłaby do 60min aerobiku, więc również szacun. Nie mogłabym być na diecie i nie jeść ciastek (to już uzależnienie:-D). Ale jeśli masz siłę "odpokutować" za swoje drobne grzeszki to też w końcu zobaczysz efekty. Zresztą ty walczysz na dwóch frontach (waga i teściowa) i już za to należy ci się podwójne uznanie!
 
reklama
witam po weekendzie który był udany pod kazdym względem, nie przejmuje się ze zjadłam słodkie czy pełno żarcia niedomowego, latalismy po galeriach więc trzeba było cos jesc:-) nie mam wyrzutów bo to gwóźdz do trumny:-)

a cwicze wtedy kiedy chłopaczki śpią, mają do 16tej 2drzemki, na jednej cwicze a na drugiej gotuje i sprzątam więc na bb bardzo malutko czasu mam

dziękuje za gratulacje:-) Wam tez zycze wytrwałości!
 
hey dziewczyny :biggrin2: nie pisze, ale caly czas jestem z wami, a juz glownie z tym watkiem :-D na pocieszenie wam wszystkim powiem,ze w ciazy przytylam 32 kg .czyli zwiekszylam wage o 50%.:szok: nie jestem i nie bylam obzartuchem -lasuchem, ale widac taka u mnie genetyka, plus masakryczne zatrzymanie sie wody w oraganizmie.tuz po porodzie zgubilam 11kg, 3 kg w ciagu 2 miesiecy po, a teraz po 9 tyg diety i cwiczen dopiero 5 kg:-( widze,ze przypadek doti jest wyatkowo trudny dlatego to ja chce glownie wesprzec.. tak naprawde od dobrych 5 tyg moja waga sie nie zmienia,mimo gorszych dni,nie zalamuje sie i mocno wierze w to,ze wroce do stanu czlowieka sprzed ciazy, ale zdaja sobie sprawe,ze lekko nie bedzie i samo nic sie nie zrobi.. zly nastroj czy zmeczenie, ktore dopada kazda z nas nie powinno byc wymowka do podzerania.grunt to konsekwencja w dzialaniu.
ciagle mnie zastanawialo to jak ty wierzysz w to,ze po 1 dniu cwiczen i diety mozessz schudnac?? pomysl 1 kg = 7000kcal,czyli teoretycznie tyle powinnas spalic tego dnia,zeby waga byla nizsza, a to jest niemozliwe,bo kazdy musi cos jesc i pic,czyli dostarczamy kalorie. zatem widzisz juz skad sie bierze zdrowe odchudzanie czyli utrata ok. 0,5-1 kg tyg, bo to jest realne zmniejszenie dostarczania kalorii plus mozliwosci spalenia tych nadprogramowych zdobytych wczesniej..
takze glowa do gory i nie poddawaj sie po kilku dniach, wierze ze dasz rade:biggrin2: patrz ile masz pozytywnych przykladow irisson i sempe, mozna,mozna-tylko trzeba chciec:biggrin2:
k8 kilka tyg pisala o super cwiczeniach P90x,szkoda ze tak bez echa sie to obylo tu, ale ja je rowniez polecam.jedyny minius to ze potrzeba 1 h dziennie,a sama z doswiadczenia wiem,ze czasem trudno takowa ciagiem znalezc. zatem polecam wam jakby kolejny etap treningu tych cwiczen nazywa sie 'insanity', ale na poczatek jest super filmik z trenerem ok. 23 min (a tyle kazda moze zoorganizowac).gwaranuje super zmeczenie i ogromna satysfakcje po. nie potrzeba zadnych przyrzadow, super powierzchni, tylko troche wlasnej enerii :biggrin2: tu macie linka Insanity Developer Shaun T Marries Longtime Boyfriend ! - YouTube

doti uwazam,ze to cos dla ciebie, krotko i efektywnie, a jak bedziesz maila wiecej czasu to probuj z treningami P90x, jak poczytasz o tym i znajdziesz kilka super przemian ludzi, ktorzy to cwiczyli to na pewno stwierdzisz,ze tez dasz rade :biggrin2: na krotkie wolne chwile np. przed tv, proponuje ci 4 proste 'ewkowe' cwiczenia, ktore byly jakies 6 tyg w pyt. na sniadanie (na pewno jej gdzies znajdziesz w necie).
bardzo was wszystkie pozdrawiam i jestem z wami:biggrin2:
 
ja melduję, że po mojej diecie rota-anginowej schudłam do 61.5, jeszcze tylko 2 kilo, może teraz jakieś zapalenie oskrzeli, albo grypa??
 
Oj dziewczyny to teraz az mi glupio wykrecac sie od cwiczen.Podziwiam wasza wytrwalosc.
Scarleta i tak bardzo duzo schudlas:tak:A te cwiczenia na pewno sa skuteczne ale niestety u mnie odpadaja przez dawna kontuzje kolana.Teraz nie moge cwiczyc zadnych przysiadow,podskokow bo slysze jak mi wszystkie kostki w nim strzelaja no i oczywiscie boli.Kolejny wykret:zawstydzona/y:pozostane przy spokojniejszym aerobicu ktory moze z czasem przyniesie jakis efekt (pol kg mniej:-pza rok)
 
Katjusza, właśnie o Tobie myślałam, jeden plus choróbska:-D

Mam dziewczyny problem, nie problem, sama nie wiem. Jak leże na wznak, mam płaski brzuch tylko... jelita, normalnie widzę jak się przemieszczają, teraz się kąpałam i brzuch przybrał taki nienaturalny kształt jak jedno znów wystawało na wysokości pępka. To takie dziwne uczucie i wcześniej mi nie znane, no i trochę ma martwię co to? muszę pokazać teściowej.
 
reklama
Do góry