reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Laktacja/karmienie piersia; butelką, problemy bóle itp

reklama
ja mam pytanie czy jak zagrzałam małemu mleko (swoje odciągniete) ale on nie chciał to musze je wylać czy moge je zostawić na drugi dzień do odgrzania?u mnie z moim mleczkiem kiepsko wiec każda butelka odciągnietego zapasu sie liczy:tak:ale nie chce żeby mu sie cos stało bo 2 razy odgrzeje to samo mleko
 
Kicrym, z tego co wiem, to raz podgrzanego nie można używać ponownie:baffled: Też mam ten problem, bo nie bardzo jest co odciągać i każda z bólem utoczona kropla jest na wagę złota - w związku z tym, jak próbowałam Młodej podawać z butelki to podgrzewałam tylko część odciągnietego mleka, żeby strata była mniejsza jakby co, a zawsze resztę można dogrzać, jak dziecko chce jednak jeść. W sytuacjach awaryjnych, jak musisz gdzieś wyjść na niedługo, to można też mleko wodą rozcieńczyć, żeby było więcej - nie jest to pełnowartościowy posiłek, ale zatka buzię małemu, do czasu aż mama wróci:tak:
 
No a moja Zuza upodobała sobe lewą pierś... no i jest problem już bo lewa jest ogromniasta i wiecznie przepełniona mlekiem a prawa maleńka i ledwo 20 ml z niej ściągam... wypowiadam wojnę prawemu cyckowi!! Ściągam z niego pokarm już co 2 h... może się polepszy troche... mam taką cichą nadzięję...
 
haa
Wkońcu przyszedł do mnie laktator elektryczny medela swing i muszę powidzieć że jest boski:-D:-D:-D
łapka nie boli przy odciąganiu i można się zrelaksować.
Myślałam że odciąganie elektrycznym będzie bardziej odczuwalne a tu miła niespodzianka:-D:-D:-D
No to walczymy dalej o laktację;-);-);-)
 
reklama
Dziewczyny jak tam wasza walka z cyckami? dajcie znac czy sie udaje,bo ja wam ciagle kibicuje:tak:
Troche mi smutno,ze przestalam karmic cycem jak czytam rozne artykuly w gazetach ,gdze pisza,ze tylko cyc najlepszy.Ja to wszystko rozumiem,ale przeciez nie przestalam karmic piersia specjalnie,bo wiadomo,ze tez chce jak najlepiej dla Maciusia.Tak wyszlo,nie chcialam meczyc jego i siebie.A tak on zadowolony i ja sie mniej stersuje i mam nadzieje,ze wyrosnie zdrowy chlop jak dab.Ja tez bylam wyhodowana tylko na sztucznym,a nie choruje wcale i zle tez nie wygladam,a wrecz przeciwnie.
 
Do góry