reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lametta i brak owulacji

Witajcie :) mam dwoje dzieci, a teraz problemy w wystaraniu trzeciego Bejbika. Czekam do końca cyklu i ruszam z antykoncepcją na miesiąc. Później ma być stymulacja, bo od odstawienia antykoncepcji w listopadzie nie było owulacji. Pęcherzyki się tworzą,ale nie pękają. Z poprzednimi ciążami nie miałam żadnych problemów, więc wierzę, że takie rozwiązanie mi pomoże.
Hej, miałam stymulacje clo przez 4 msc nic nie dało, teraz jestem 3 Msc na antykoncepcji która kończę w tym Msc, umówiona wizyta na monitoring owulacji, i zobaczymy.
Dodam że mam pcos i od paru Msc biorę ovulomed max, do tego po anty chce włączyc miovelia nac na poprawę owulacji, mam nadzieję że będzie dobrze. 😊😊
 
reklama
no to zaczynam 4 cykl z Lametta + Gonal F. Trzymajcie kciuki żeby coś się z tego wykluło.
Ja miałam przez 4 cykle z tym że clostilbegyt na wywołanie owulacji i nie pomogło, dostałam na okres 3 Msc antykoncepcje żeby uspokoić jajniki, jestem już po trzecim Msc anty spodziewam się miesiączki i konsultacji u ginekologa na monitoring owulacji, mam nadzieję że ten okres czekania coś pomógł 😊
 
Ja miałam przez 4 cykle z tym że clostilbegyt na wywołanie owulacji i nie pomogło, dostałam na okres 3 Msc antykoncepcje żeby uspokoić jajniki, jestem już po trzecim Msc anty spodziewam się miesiączki i konsultacji u ginekologa na monitoring owulacji, mam nadzieję że ten okres czekania coś pomógł 😊
Ale nie miałam w ogóle owulacji? Czy przez te 4 cykle nie udało się zajść w ciążę?
 
To może przy tej wizycie co masz zaplanowana porusz z gin żeby zwiększył Ci dawkę? Albo zastosujcie inne leki?
Tzn po tym jak leki nie działały przez 4 cykle ani rusz to włączył mi antykoncepcje żeby wyciszyć jajniki bo miałam dużo pęcherzykow pcos, skończyłam właśnie anty dostałam miesiaczke i 10 dc mam minotoring do tego biorę suplementy miovelia i dokupiłam miovelia nac na pobudzenie owulacji.
To może przy tej wizycie co masz zaplanowana porusz z gin żeby zwiększył Ci dawkę? Albo zastosujcie inne leki?
 
Tzn po tym jak leki nie działały przez 4 cykle ani rusz to włączył mi antykoncepcje żeby wyciszyć jajniki bo miałam dużo pęcherzykow pcos, skończyłam właśnie anty dostałam miesiaczke i 10 dc mam minotoring do tego biorę suplementy miovelia i dokupiłam miovelia nac na pobudzenie owulacji.
Dawke tamtym razem miałam już zwiększana i mimo to nic, no nic zostaje mi poczekać do wizyty i się okaże 😊
 
reklama
To trzymam kciuki Justyna!
Jakie to ciężkie życie mamy my kobiety, teraz już wiem że zdrowia z żadnej strony nie można bagatelizować, kontrolować się dziewczyny robić regularne badania w każdej chwili może coś nas dopasc.

Moja pierwsza ciąża stracona w 7tyg, gdyby nie to i nie kontrola po i staranie się po roku o kolejna ciąże tak naprawdę bez rezultatów nir wiedziałabym do dziś że mam problemy, a to już 7 Msc mija jak się staramy.
 
Do góry