reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lametta i brak owulacji

reklama
Bardzo mi przykro że się nie udało. Ja też walczę z niepekajacymi pęcherzykami. W tym miesiącu mam właśnie lamette 2x1 od 2 do 9 dc. Na co miałaś zastrzyk Gonal? Czy wcześniej nie pękały ci pęcherzyki?
U mnie niby wszystko pękło.. Gonal ogólnie jest środkiem który działa bezpośrednio na jajnik gdzie lametta działa na przysadkę aby produkowała dany hormon.
 
I co teraz? Jaki plan ma lekarz? Powtarzacie schemat?
Niestety musimy zrobić przerwę. Mój mąż wyjeżdża na pare miesięcy wiec nie ma sensu sie faszerować i wydawać kasę.
Mamy plan jeszcze raz spróbować z Lametta + Gonal ale to latem. Jak znowu nie wyjdzie to będziemy z lekarzem myśleć czy już in vitro.
 
Wracam pokonana. Niestety się nie udało.
Głową do góry, napewno będzie taki ze zaskoczy, ja mnie sytuacja też nie ciakawa, cięgle brak owulacji pomimo leków nic się nie dzieje mój lekarz prowadzący chyba zwatpil i skierował mnie do kliniki niepłodności, mam pcos brałam 4 cykle clostilbegyt od 3-5 dc, potem od 16dc duphaston nic nie pomogło, na 3 Msc miałam antykoncepcje, po anty poszłam na monitoring i nic dalej jajniki oblężone pęcherzykami pcos.
 
Hej, ja we wtorek byłam na monitoringu w 14dc endometrium 10mm a mój pęcherzyk był wielkości 29mm.. gin stwierdził, że przejrzały, ale zapisał ovitrelle. Dziwne bo przeważnie chodzę do niego w 16-17dc i były normalnej wielkości.. jestem już 4 miesiąc na stymulacji na którą reaguję bo pierwsze dwa miesiące nic nie działało. Od 2-6dc mam 2x1 letrozol, 2x1 miovelia nac, miovelia zwykła 2x1 glucophage 1000mg, euthyrox 0,25, acard... człowiek już na głowę może dostać.. ogólnie staram się od sierpnia 2019, a z gin od sierpnia 2020.. oczywiście początkowo dawki były mniejsze.

czy jest jeszcze jakiś cień szansy na owocne starania w tym cyklu przy takim pęcherzyku? Stosunek miał być w dzień zastrzyku, na drugi dzień i na trzeci... co myślicie? Czy jestem już przestymulowana?
Czesc i jak sytuacja udało się zajść w ciążę?
 
Stsosowalm teraz 1 miesiąc clo i pękł tylko jeden pęcherzyk drugi się wchlonal od kolejnego cyklu lametta i się zastanawiam co to będzie 😕
 
reklama
Do góry