reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Latopic a przesuszenia skóry

aniaslu

Administratorka czyli ja tu rządzę ;)
Członek załogi
Dołączył(a)
14 Czerwiec 2004
Postów
2 271
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
37
Skóra mojej córeczki reaguje silnym przesuszeniem skóry, w czasie zimy. W efekcie nawet krótki pobyt na dworze bez rękawiczek powoduje, że skóra robi się chropowata, swędzi i boli. Czy latopic jest w stanie pomóc, na tego rodzaju zmiany?
 
reklama

Agata Chechelska

ekspertka Latopic
Dołączył(a)
28 Luty 2013
Postów
16
Rozwiązania
0
Witam serdecznie,

Latopic jest przeznaczony dla dzieci z alergią pokarmową i AZS. Nie wiem, czy zmiany na skórze, które ma Pani córka mają podłoże alergiczne i czy dziecko ma stwierdzoną alergię ? W każdym bądź razie AZS objawia się między innymi suchą, swędzącą i bolącą skórą, a po zastosowaniu Latopic objawy te zdecydowanie się zmniejszają. Dlatego też, polecam zastosować Latopic. (Raz dziennie 1 saszetka rozpuszczona w niewielkiej ilości płynu lub dodana do pokarmu, dziecko może również samo prosto z saszetki zjeść proszek:)) Zalecana kuracja 3 miesiące. Koniecznie proszę napisać o efektach.

Pozdrawiam serdecznie,

Agata
 
Do góry