reklama

Lekarze pediatrzy i ginekolodzy

Temat na forum 'Białystok' rozpoczęty przez boogna, 2 Czerwiec 2009.

1. boogna

boogna Początkująca w BB

Witam,poszukuję dobrego lekarza pediatry w Białymstoku.Może ktoś mógłby mi polecić,mile widziana umowa z NFZ ale nie koniecznie.Mieszkam na Zielonych Wzgórzach, dojazd nie stanowiłby dla mnie problemu.Proszę o pomoc.

2. e-stera

e-stera Fan(ka)

Polecam Medvite na Słonecznym Stoku- i doktor Tamara Drabikowska- Chmara- chodze z Olim od 17 miesiecy i bardzo chwale.Wysłucha, co najważniejsze stara sie leczyć bez antybiotyku-daje jak juz jest taka koniecznosc i innego wyjscia nie ma.Skierowan na badania i do roznych Poradni tez nie ma z tym problemu.
    Maja podpisana umowe z NFZ

Stroma 11/2
    (85)661-74-32

Ostatnia edycja: 3 Czerwiec 2009
  3. reklama
  4. MrsKasiaF

MrsKasiaF Zaciekawiona BB

A czy ta pani sklada tez wizyty domowe chorym dzieciom?

5. e-stera

e-stera Fan(ka)

6. MrsKasiaF

MrsKasiaF Zaciekawiona BB

7. boogna

boogna Początkująca w BB

Dziękuję bardzo .Zajrzę do Medvity

8. laparada

laparada Fanka BB :)

zakładam wątek, abyśmy mogły podzielić się wrażeniami i opiniami na temat lekarzy ginekologów, anestezjologów i innych...
    kogo polecacie do prowadzenia ciąży, kogo odradzacie?

9. Kasiiula

Kasiiula mamusia Pawełka :)

ja z czystym sumieniem polecam klinikę BOCIANA na Akademickiej są wspaniali lekarze i jak tylko wchodzi się do kliniki wszyscy z uśmiechem cie witają przyjmują tam i prywatnie i na NFZ poza tym jest to dobra klinika leczenia niepłodności

10. reklama
  11. laparada

laparada Fanka BB :)

Kasiu a jakiś konkretny lekarz? bo stwierdziłam, że będę rodziła w białymstoku no i od października zamierzam tutaj również chodzić do lekarza.
    w związku z tym, że będę rodzić na warszawskiej to chciałabym aby lekarz był właśnie stamtąd...

ja zawsze chodziłam do eskulapa do ginekologa/endokrynologa grochowskiego-bardzo dobry lekarz. ale on od jakiegoś czasu już tam nie przyjmuje... :/

12. kamila32

kamila32 Zaciekawiona BB

hej a czy słyszałyście jakieś opinie o doktorze Kuczyńskimz PCM na Transportowej?

Poleć forum