reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lekarze pediatrzy i ginekolodzy

A mi w przychodni zostalo dzisiaj wypomniane, że wypowiadziałam się w taki a nie inny sposób o doktorze. :eek:
Doktor po badaniach zobaczył, że moje prośby o zwolneinie to nie wynik lenistwa, tylko zlego samopoczucia. Zauważyłam poprawę zarówno w stosunku do mnie jak i do wystawienia L4. Cieszę się, że w końcu mogę odpocząć i nie przejmować się tym, że może mi coś się stać w pracy. Teraz, odkąd jestem na zwolnieniu, nie mam tak częstych skurczów i jestem spokojniejsza.
 
reklama
A mi w przychodni zostalo dzisiaj wypomniane, że wypowiadziałam się w taki a nie inny sposób o doktorze. :eek:
Doktor po badaniach zobaczył, że moje prośby o zwolneinie to nie wynik lenistwa, tylko zlego samopoczucia. Zauważyłam poprawę zarówno w stosunku do mnie jak i do wystawienia L4. Cieszę się, że w końcu mogę odpocząć i nie przejmować się tym, że może mi coś się stać w pracy. Teraz, odkąd jestem na zwolnieniu, nie mam tak częstych skurczów i jestem spokojniejsza.


Hehehe ktos podczytuje forum?
 
A mi w przychodni zostalo dzisiaj wypomniane, że wypowiadziałam się w taki a nie inny sposób o doktorze. :eek:
Doktor po badaniach zobaczył, że moje prośby o zwolneinie to nie wynik lenistwa, tylko zlego samopoczucia. Zauważyłam poprawę zarówno w stosunku do mnie jak i do wystawienia L4. Cieszę się, że w końcu mogę odpocząć i nie przejmować się tym, że może mi coś się stać w pracy. Teraz, odkąd jestem na zwolnieniu, nie mam tak częstych skurczów i jestem spokojniejsza.

Hehehe ktos podczytuje forum?

No właśnie,jak to rozumieć,tak jak pisze e-stera:confused::confused::confused::confused:?
 
pełna inwigilacja- chciałoby się rzec...
z drugiej strony- bardzo dobrze, niech czytają! niech widzą co należy naprawić, co jest ok... moim zdaniem to zdrowe! niech wyciągają wnioski, zmieniają się na lepsze a nie jak te "matrony"- niedotykalskie pępki świata...

a poleci któraś dobrego pediatrę dla nowo narodzonego maluszka?
 
reklama
Do góry