reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lekarze pediatrzy i ginekolodzy

ja też chodze do Napromedica ale mysle nad zmianą kliniki badx lekarza. Chciałabym rodzic przez cc wię cchyba mam 2 wyjścia:albo prywatna klinika czyli Zamenhoffa i Parkowa alboe prywatnie latac do lekarza ze szpitala i to chyba nie gwarantuje porodu według założenia. Kurcze juz sama nie wiem. Może któras z Was cos podpowie. Do kogo, za ile itd. Na Zamenhoffa martwia mnie koszty-wizyty+potem poród to wydatek że hej.Tym bardziej ze ejstem w 6mc więc teraz wizyty zaczna się chyba ciut częśtsze i tak za każdym razem 100-150 zl to ja dziękuję. no i badania wtedy chyba płatne, tak?A co z wystawianiem l4-nie ma problemu?Mam milion pytań i mtlik w głowie.
 
reklama
ja też chodze do Napromedica ale mysle nad zmianą kliniki badx lekarza. Chciałabym rodzic przez cc wię cchyba mam 2 wyjścia:albo prywatna klinika czyli Zamenhoffa i Parkowa alboe prywatnie latac do lekarza ze szpitala i to chyba nie gwarantuje porodu według założenia. Kurcze juz sama nie wiem. Może któras z Was cos podpowie. Do kogo, za ile itd. Na Zamenhoffa martwia mnie koszty-wizyty+potem poród to wydatek że hej.Tym bardziej ze ejstem w 6mc więc teraz wizyty zaczna się chyba ciut częśtsze i tak za każdym razem 100-150 zl to ja dziękuję. no i badania wtedy chyba płatne, tak?A co z wystawianiem l4-nie ma problemu?Mam milion pytań i mtlik w głowie.

Jesteś pewna, że chcesz cesarkę? Po cesarce dłużej dochodzi się do siebie. Po naturalnym porodzie - o wiele szybciej. Przy SN masz kilka godzin bolu, a po cesarce - więcej. Rana boli, ciężko śmiać się, kaszlać. Zastanów się. To jednak jest poważna operacja, a nie zabieg.
 
Jesteś pewna, że chcesz cesarkę? Po cesarce dłużej dochodzi się do siebie. Po naturalnym porodzie - o wiele szybciej. Przy SN masz kilka godzin bolu, a po cesarce - więcej. Rana boli, ciężko śmiać się, kaszlać. Zastanów się. To jednak jest poważna operacja, a nie zabieg.
Poród z pierwszym dzieckiem zakończył sie u mnie cc ( po paru godzinach porodu sn i trwających w nieskończonośc 10cm rozwarcia bez żadnych skurczy partych) więc mam niejako porównanie obu porodów i wiem jedno: mam niski próg bólowy a po cesarce bardzo szybko dochodze do siebie Stąd moja decyzja Nataluniu. Uwierz mi-przemyslana:tak:
 
ewcia30 a można wiedzieć u kogo prowadzisz ciąże w Napromedica?
Wolalbym nie wymieniac nazwisk na forum publicznym, tym bardziej ze podobno nas podczytują także lekarze-ginekolodzy.Za pare dni mam wizytę i ostatecznie podejmę decyzję co do ewentualnej zmiany lekarza. Na razie mam mętlik w głowie.
 
Jesteś pewna, że chcesz cesarkę? Po cesarce dłużej dochodzi się do siebie. Po naturalnym porodzie - o wiele szybciej. Przy SN masz kilka godzin bolu, a po cesarce - więcej. Rana boli, ciężko śmiać się, kaszlać. Zastanów się. To jednak jest poważna operacja, a nie zabieg.
dwa razy rodziłam przez cc.Raz jako 21 latka,drugi już jako stara baba:))))było ok,szybko wstałam i doszłam do siebie.
Polecam klinikę na Zamenhofa i Dr.Lipskiego:)
 
Wolalbym nie wymieniac nazwisk na forum publicznym, tym bardziej ze podobno nas podczytują także lekarze-ginekolodzy.Za pare dni mam wizytę i ostatecznie podejmę decyzję co do ewentualnej zmiany lekarza. Na razie mam mętlik w głowie.

Moja sytuacja była tego przykładem: panie położne w recepcji wypomniały mi jak o lekarzu się wypowiadałam. Ale mimo wszystko - mam gdzieś, że to czytają. Może to i dobrze - będą wiedzieli co mogą poprawić i jak się zachowywać. Moim zdaniem było chamskim przy innych ludziach głośno komentować to, co napisałam. Ale to kwestia dobrego wychowania.

Jeżeli chodzi o cesarki to widziałam tylko 2 kobietki, które doszły szybko do siebie, a moja koleżanka, ciocia, mama i kobietki ze szpitala narzekały na ból i na to, że są zależne od otoczenia. Ale każda przecież inaczej dochodzi do siebie :tak: Moja Ania miała cesarkę na Zamenhofa i prowadził ją doktor, który wcześniej było ordynatorem na Warszawskiej i bardzo go chwaliła.
 
ja mialam cesarke 14 dni temu i najgorzej bylo wstac a pozniej juz okej balam sie troche rany i puki nie zdjeli szfów to moje ruchy były spokojniejsze a pozniej juz smigalam jak sprzed ciazy jedyny minus to reakcja mojego organizmu na znieczulenie silnny ból głowy i karku ... pozatym w szoku jestem ze tak szybko doszlam do siebie
 
Wolalbym nie wymieniac nazwisk na forum publicznym, tym bardziej ze podobno nas podczytują także lekarze-ginekolodzy.Za pare dni mam wizytę i ostatecznie podejmę decyzję co do ewentualnej zmiany lekarza. Na razie mam mętlik w głowie.
jasne, rozumiem ;-)
wysłałam Ci priv ;-)
 
reklama
dwa razy rodziłam przez cc.Raz jako 21 latka,drugi już jako stara baba:))))było ok,szybko wstałam i doszłam do siebie.
Polecam klinikę na Zamenhofa i Dr.Lipskiego:)
ja tez chyba wybiorę sie do dr Lipskiego, duzo dobrego na jego te,mat słyszałam. A ile kosztuja wizyty teraz?jak wygląda kwestia ktg? Robi sie u nich czy w szpitalu?

Moja sytuacja była tego przykładem: panie położne w recepcji wypomniały mi jak o lekarzu się wypowiadałam. Ale mimo wszystko - mam gdzieś, że to czytają. Może to i dobrze - będą wiedzieli co mogą poprawić i jak się zachowywać. Moim zdaniem było chamskim przy innych ludziach głośno komentować to, co napisałam. Ale to kwestia dobrego wychowania.

Jeżeli chodzi o cesarki to widziałam tylko 2 kobietki, które doszły szybko do siebie, a moja koleżanka, ciocia, mama i kobietki ze szpitala narzekały na ból i na to, że są zależne od otoczenia. Ale każda przecież inaczej dochodzi do siebie :tak: Moja Ania miała cesarkę na Zamenhofa i prowadził ją doktor, który wcześniej było ordynatorem na Warszawskiej i bardzo go chwaliła.

niech no zgadnę-pani pielegniarka z bordowymi włosami pewnie...Najgłośniejsza i najmniej przyjemna. Gwiazda po prostu;-)

ja mialam cesarke 14 dni temu i najgorzej bylo wstac a pozniej juz okej balam sie troche rany i puki nie zdjeli szwów to moje ruchy były spokojniejsze a pozniej juz smigalam jak sprzed ciazy jedyny minus to reakcja mojego organizmu na znieczulenie silnny ból głowy i karku ... pozatym w szoku jestem ze tak szybko doszlam do siebie
A gdzie miałaś cc?
 
Do góry