reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lekki wózek 2w1 do bloku

reklama
To ja może ze swojej perspektywy tylko dodam, że Muuvo nie zamieniłabym na nic innego. Co do samej amortyzacji to fakt, idąc po naszej dziurkowanej kostce brukowej, dociskam czasami wózek. Na kocich łbach podbijam go lekko, żeby szedł na tylnych kołach. Gondola jednak to jest złoto. Nie wyobrażam sobie wózka, który nie ma wentylacji przy głowie dziecka. Moja córka od 3 miesiąca jeździ w gondoli tylko na brzuchu. Bez siatki na wysokości głowy wózkowanie w gondoli zapewne skończyłabym już dawno.
Dorzuciłabym więc to kryterium do Twoich kryteriów wyboru wózka. Ja Muuvo polecam :)
Hej :)
Czy nic sie nie zmieniło odnośnie twojej opini ?
Tez patrze na ten wózek od dawna, ale przerażają mnie opinie odnośnie ,, zerowej " amortyzacji i problemach nawet przy najmniejszym krawężniku :/
Sprzedawca poleca ze jest super matki sobie chwalą a jak to jest w praktyce ?
Mozą któraś z dziewczyn się jeszcze na niego zdecydowała? I moglaby coś dodać?
Coletto niestety nie udało mi się zobaczyć w żadnym ze sklepów stacjonarnych, chyba malo znana marka a w ciemno nie kupie:/
 
Hej :)
Czy nic sie nie zmieniło odnośnie twojej opini ?
Tez patrze na ten wózek od dawna, ale przerażają mnie opinie odnośnie ,, zerowej " amortyzacji i problemach nawet przy najmniejszym krawężniku :/
Sprzedawca poleca ze jest super matki sobie chwalą a jak to jest w praktyce ?
Mozą któraś z dziewczyn się jeszcze na niego zdecydowała? I moglaby coś dodać?
Coletto niestety nie udało mi się zobaczyć w żadnym ze sklepów stacjonarnych, chyba malo znana marka a w ciemno nie kupie:/

Jeśli chodzi o krawężniki, to ja wózek podbijam, nie wjeżdżam na niego z impetem. Chyba, że jest to jakiś test amortyzacji, o którym nie wiem :)
Natomiast nadal bardzo sobie chwalę Muuvo. Nadal dla mnie siatki gondoli to złoto i lekko mi się go prowadzi. Fakt, że nie jeżdżę po polnych drogach, czy dziurach. Używam go głównie na chodnikach, kostkach brukowych, czy czasami na krótkich odcinkach trawy.
 
Jeśli chodzi o krawężniki, to ja wózek podbijam, nie wjeżdżam na niego z impetem. Chyba, że jest to jakiś test amortyzacji, o którym nie wiem :)
Natomiast nadal bardzo sobie chwalę Muuvo. Nadal dla mnie siatki gondoli to złoto i lekko mi się go prowadzi. Fakt, że nie jeżdżę po polnych drogach, czy dziurach. Używam go głównie na chodnikach, kostkach brukowych, czy czasami na krótkich odcinkach trawy.
Dziękuję za odpowiedź :)
A miałaś może możliwość jeżdżenia nim po śniegu czy zlodowacialych odcinkach drogi ? Jestem ciekawa jak z tym sobie poradzi
Ogólnie nie rozumiem skąd takie zle opinie:/
Kiedyś wogole nie było amortyzacji I dzieci jakoś jeździły w wozkach :)
 
Dziękuję za odpowiedź :)
A miałaś może możliwość jeżdżenia nim po śniegu czy zlodowacialych odcinkach drogi ? Jestem ciekawa jak z tym sobie poradzi
Ogólnie nie rozumiem skąd takie zle opinie:/
Kiedyś wogole nie było amortyzacji I dzieci jakoś jeździły w wozkach :)

Uważam tak samo, jak Ty. Po śniegu i lodzie dopiero będę jeździć teraz, ten zimy, bo użytkujemy wózek od marca.
 
Uważam tak samo, jak Ty. Po śniegu i lodzie dopiero będę jeździć teraz, ten zimy, bo użytkujemy wózek od marca.
Aaa no ja właśnie rodze w marcu :)
Ogólnie z tego co się przyglądam każda matka podbija wózkiem pod krawężnik nie wyobrażam sobie podjechać na wprost 🤣
Myślę ze to będzie właśnie mój wózek, jest lekki zwinny ladnie wygląda.
Dziękuję za odpowiedź :)
 
reklama
Do góry