reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Leżące fonoterolowe przyszłe mamusie

oczywiście,ze idź wcześniej do lekarza,troche daleki masz termin jak na takie problemy...co do rozpoznawania skurczy to normalne,ja sama mam problemy z odróżnieniem,a mam chyba wszystkie z możliwych :tak: od krzyża z równoczesnym twardnieniem brzucha,bolesne napinanie się brzucha z ciągnieciem w dół,bóle okresowe,bóle przypominające kolke...eh dużo by wymieniać...
 
reklama
oczywiście,ze idź wcześniej do lekarza,troche daleki masz termin jak na takie problemy...co do rozpoznawania skurczy to normalne,ja sama mam problemy z odróżnieniem,a mam chyba wszystkie z możliwych :tak: od krzyża z równoczesnym twardnieniem brzucha,bolesne napinanie się brzucha z ciągnieciem w dół,bóle okresowe,bóle przypominające kolke...eh dużo by wymieniać...

też mi się wydawało, że jak na stwierdzone skurcze zagrażające to za odległy termin podał...
miewam wszystkie bóle co opisałaś, tylko że jak głupia myślałam, że tak powinno być, że w ciąży tak bywa:zawstydzona/y:
 
Hej kobietki :)
właśnie odstawiłam fenoterol. Teraz czekam niecierpliwie co będzie dalej....torba spakowana, ubrania naszykowane, echhhhh.
 
Hej kobietki :)
właśnie odstawiłam fenoterol. Teraz czekam niecierpliwie co będzie dalej....torba spakowana, ubrania naszykowane, echhhhh.

ja chciałam spakować torbę po odstawieniu leków,ale jeszcze nie zrobiłam tego do końca,a nie biore cordafenu od 22.09 :-) ale już sie muszę przygotować.
U mnie 2 dni po odstawieniu tabletek wróciła poprzednia norma twardnień i po tygodniu doszły inne bóle,ale czy się rozkręci i zacznie się poród 24.10 tak jak wyszło na ostatnim usg to nie wiem,mam 3 terminy porodu wyliczone :-D nawet sam lekarz nie wie kiedy będzie meta.
Bo miałam bardzo długo cykle nieregularne,15 stycznia.09 miałam zabieg czyszczenia macicy po poronieniu,nie krwawiłam długo po nim,zaledwie kilka godzin.Krwawienie wróciło po 7 dniach i trwało 3 dni,więc ta data była wzieta pod uwagę jako "okres" i wg niego wypada mi TP na 30.10 wg usg do 20 tygodnia wypadało na 7.11 a w 32tc okazało się,że 24.10 więc piękną granicę mam 24.10-7.11 :-) bo maluch nadgoniło bardzo od 20tc
 
Hej, zaniedbałam was trochę dziewczyny, sorki.
Dzięki Dooda za przekazanie informacji, a wszystkim wam za gratulacje. Mała jest cudownym małym aniołkiem, nie powiem, czasem daje w kość, ale ogólnie jest supergrzeczna. Nie wiem, czym sobie zasłużyłam za takie cudowne maleństwo.
Wszystkim, które mają przed sobą jeszcze czekanie życzę wytrwałości, warto się pomęczyć, żeby potem tulić taki maleńki, cieplutki, mięciutki skarbek :-)
Karmimy cycem, ładnie ssiemy, ostatnio tylko chyba nam się kolki zaczynają przyplątywać, bo mała trochę marudzi, ale nawet jeśli, to pocieszające jest to, że kolki jak szybko się pojawiają, tak szybko znikają.
Oki, zmykam, bo mnie córa woła. Postaram się częściej zaglądać.
Całuski
 
Hej dziewczyny :)
Ja odstawiłam fenoterol 05.10.09. a 06.10.09. mój ukochany synuś był już na świecie :) życzę Wam wszystkim z całego serca abyście szczęśliwie doczekały takiej chwili kiedy położna położy Wam maleństwo na piersi .Buziaki :)
 
oj są są... ja od wtorku na fenoterolu z rozpulchnioną, skracającą się szyjką i rozwarciem na opuszek.
i niestety wciąż mam skurcze i twardnienie brzucha.
 
reklama
Do góry