reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Likwidacja placówki a ciąża

Ada2222

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Grudzień 2021
Postów
193
Jestem w ciąży w 2 msc. Dzisiaj dowiedzieliśmy się o likwidacji placówki. Umowę mam na czas określony do końca marca 2022 roku. Czy do czasu porodu dyrektor ma obowiązek przedłużyć mi umowę, czyli do sierpnia? Dodam że placówka będzie likwidowana właśnie w sierpniu.
 
reklama
Zgodnie z art. 177 § 4 k.p. rozwiązanie przez pracodawcę umowy o pracę za wypowiedzeniem w okresie ciąży lub urlopu macierzyńskiego może nastąpić tylko w razie ogłoszenia upadłości lub likwidacji pracodawcy.
 
Zgodnie z art. 177 § 4 k.p. rozwiązanie przez pracodawcę umowy o pracę za wypowiedzeniem w okresie ciąży lub urlopu macierzyńskiego może nastąpić tylko w razie ogłoszenia upadłości lub likwidacji pracodawcy.
Czy ja od kwietnia zostanę wtedy bez żadnych pieniędzy czy coś z zusu będę dostawać?
 
Czy ja od kwietnia zostanę wtedy bez żadnych pieniędzy czy coś z zusu będę dostawać?
poczytaj ten ten link co podesłałam, ja uważam że znaczenie jeszcze ma gdzie pracujesz, bo jeżeli to jest placówka jakas część dużej firmy i zatrudnia Cię firma x która ma dużo placówek to inaczej jest chyba niż jak zatrudnia Cię jeden człowiek i ma firmę Y i tylko jedna placówkę
 
reklama
Do góry