reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Linkownia

reklama
Moja Zuzia się na to nie łapie. W ciagu dnia nie odczuwam 10 ruchów. Ona zaczyna dopiero wieczorem, grubo po 21 :-)
 
Znów zrobiłam test Chłopiec czy dziewczynka
http://www.noworodek.pl/index.php?sm=1
..... w pierwszym trymestrze wyszło pół na pół a teraz 70 % na dziewczynkę :szok: :szok: :szok:
To trochę dziwne dla mnie, bo jakoś byłam BA !! jestem nastawiona na chłopczyka, aż do tego stopnia, że mamy tylko męskie imię wybrane, a od znajomych nawet nie brałam żadnych sukieneczek czy różowych bodziaków w kwiatuszki :baffled: :eek: :sick:
 
MariaOla mi wychodzi że na 41% będzie to chłopczyk a na 59% że dziewczynka :-):-) No ciekawa jestem:confused::confused::confused:

A swoją drogą to nie wiem czemu ale ja też mam przeczucie że ty będziesz miała córeczkę :tak::tak::tak::tak: ;-):-)
 
A u mnie wyszło, że na 40% chłopiec, a na 60 % dziewczynka :szok: I w co teraz mam wierzyć? WG USG ma być chłopiec, więc tego będę się trzymać :tak: A zresztą mam też takie przeczucie, że noszę synka pod sercem :-D :laugh2:
 
i dla tego chcesz moje pyszczysko paskudne oglądać :-D :laugh2: :-D heeeeheeeeehee

Chcę sprawdzić czy naprawdę jest tak źle jak piszesz;-)
Ale od samego początku wydaje mi się że będzie u ciebie dziewczynka, a widziałam może ze 2 twoje zdjęcia:tak::-)

A mi choć każdy mówi że będzie chłopczyk bo ładnie wyglądam to i tak wydaje mi się że będzie druga córeczka:eek::-)
 
reklama
Do góry