reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowa galeria

reklama
Dzieki kobietki :zawstydzona/y::zawstydzona/y:Wy to potraficie poprawic nastroj...:-) Bo mi juz czasem tak ciezko i czuje sie jak slonik, jak gdzies ide i sapie jak lokomotywa... A mam juz 15 kilosow wiecej... czyli jest co nosic;-);-)
 
Anulka slicznie wygladasz:tak:
Jazztina wyobraznie masz dobra, nie kazdy widzi to co trzeba ja mialam taki przedmiot na studiach jakj geomatria wykreslna tam to trzeba bylo miec wyobraznie:szok::szok::szok:
 
Jak Wy to robicie, że nie przybywa Wam w udach, w ramionach czy po buzi? Szczupłe to takie, tylko piłeczka z przodu.
Kompleksy...:baffled:
 
Ja przytylam tylko 10 kg:tak:;-):-D a juz niedlugo wchodze w 9 miesiac:szok::happy:...ale uda to mi spuchly i lekko przytyly!! Mialam tez taki czas w okresie swojej ciazy ze spuchla mi twarz i ramiona za jakis czas juz nie mialam spuchnietej...roznie to z Nami bywa kazda inaczej przechodzi ten okres...!! ale tak szczerze to ja juz jestem zmeczona tym ciezarem chcialabym juz miec Niunie bliskooO!!! a Wy?!:confused::happy::-p:-)Pozdrawiam paaaa
 
reklama
Do góry