reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe dwie kreski [emoji3498]

Ja testuję 8 lipca w dzień planowanej miesiączki. Tak przynajmniej liczy mi apka. Mam trochę rozjechane cykle od 27 do 35 dni więc trudno oszacować dokładnie kiedy powinna być @. A jak to u Was wygląda? Długo się staracie?
Ja znam siebie wiec nie dotrwam raczej do miesiaczki , pewnie zużyję juz kilka dni przed jakas czesc zapasow testów :p
Cykle mam dość regularne: +/- jeden dzien sie ewentualnie wahaja, chociaż są to sytuacje jednostkowe.
Jesli chodzi o dzien owulacji to nie mam monitoringu, chociaż bardzo bym chciała bo pękło już pół roku takich, konkretnych, skrupulatnych starań. Obserwuje sie od kilku lat (śluz, temp), stosowalam testy owu, ale u mnie srednio sie sprawdzily, bo nie bylo piku z prawdziwego zdarzenia.
Znane mi przeszkody w staraniach to endometrioza stwierdzona przez dwoch niezależnych lekarzy (wywiad,badanie fizykalne i usg), ale jeszcze nie potwierdzona laparoskopowo.
No to tyle chyba :p
 
reklama
Ja też nie mam monitoringu, więc owulację tak na czuja określiłam.
Poprzednie dwie ciąże szybciutko zaszłam bo w 3cs i w 2cs.
Ja znam siebie wiec nie dotrwam raczej do miesiaczki , pewnie zużyję juz kilka dni przed jakas czesc zapasow testów [emoji14]
Cykle mam dość regularne: +/- jeden dzien sie ewentualnie wahaja, chociaż są to sytuacje jednostkowe.
Jesli chodzi o dzien owulacji to nie mam monitoringu, chociaż bardzo bym chciała bo pękło już pół roku takich, konkretnych, skrupulatnych starań. Obserwuje sie od kilku lat (śluz, temp), stosowalam testy owu, ale u mnie srednio sie sprawdzily, bo nie bylo piku z prawdziwego zdarzenia.
Znane mi przeszkody w staraniach to endometrioza stwierdzona przez dwoch niezależnych lekarzy (wywiad,badanie fizykalne i usg), ale jeszcze nie potwierdzona laparoskopowo.
No to tyle chyba :p
 
Czesc, ja tez testuje w lipcu :-) pik na owulacyjnych byl, sluz piekny, tylko teraz czekać...do ok 16/17 lipca
 
Hej [emoji847]
Witam się po teście w 29dc. Niestety wynik negatywny i nie mam nadziei na to że się zmieni. Także czekam na [emoji205].
 
reklama
Gratulacje [emoji7] wszystkiego dobrego dla Was. [emoji110][emoji110][emoji110]
U mnie już wczoraj wyszedł pozytyw. Dzisiaj sikałam z rana i dwie krechy jak się patrzy. Musiałam mieć owulację zaraz po okresie, bo @ powinnam dostać 12.07.
Trzymam za Was kciuki i dziękuję za te dni oczekiwania [emoji3590]
 
Do góry