reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2007 :))

Witajcie!
Dzisiaj dołączyłam do grona zalogowanych.
Termin mam na 11 lipca, USG "mówi" że bedzie chłopiec. W środę zaczęłam zajęcia w szkole rodzenia. Jesteśmy na etapie szukania odpowiedniego wózka i łóżeczka. Nigdy nie myslałam że informacje i wasze rozmowy na forum mogą dać tyle odpowiedzi na nurtujące przyszłą mamę pytania.
:-)
 
reklama
Karolina witaj w gronie lipcóweczek!!!

Marika - przynajmniej u nas imię Adrian nie należy do popularnych. Praktycznie nie znam żadnego Adriana i nie słyszałam, żeby jakaś znajoma mama nazwała tak swoje dziecko. A brzmi tak nieoklepanie, dostojnie, twardo. Bardzo mi się podoba to imię. Także Adriany górą :-D
A poza tym nienajgorzej wychodzi w znaczeniu to imię:
Wywodzi się od imienia cesarza Hadriana. Charakter: Dynamiczna, intuicyjna, wrażliwa i odważna osobowość, dobry wykładowca, szczególne zdolności w sztuce i muzyce. Posiada wrodzone zdolności organizacyjne i kierownicze.

Ewa - w takim razie będę musiała zastanowić się nad parasolką. Całe szczęście to już niewielki koszt!

 
Witam nowe i "stare" Lipcoweczki:-):-)
W koncu zaswiecilo slonce i juz pierwsza pralka zaladowana ciuszkami dla maluchow!! Takie prozaiczne zajecie a tyle radosci sprawia:-D:-D Jak sie wypiora to lece jeszcze do sklepu po pare drobiazgow dla smerfow...
Pozdrawiam !!:-)
 
reklama
Witam nowe i odwieczne lipcoweczki :-)
Dzisiaj chyba przesadzilam ze snem spalam do 10.30 :zawstydzona/y:oczywiscie Moj mnie obudzil.Jestem w malym szoku bo przewaznie wstawalam okolo 8 bo bylam bardzo glodna. Zauwazylam ze zaczelam strasznie duzo pic.Czy to normalne??
Wczoraj byl;ismy na miesiec na kolacji i wyobrazcie sobie ze wypilam litr napoju:-D Moj tylko patrzal ze zdziwieniem.
Anulka u mnie tez slonecznie musze wybrac sie i chociaz jakies spiochy kupic bo mnie korci na zakupy;-)
Buziaczek imie bardzo ładne mi sie podoba z takich malo spotykanych Iwetta:-)
Jagodka moze Iwetta Ci sie spodoba albo Judyta, Jowita
Agnes ja tez mam problem z wozkiem ale chyba zostawie to dziadkom bo juz dzwonili ze kupia .X landery sa ladne ox ford mi sie rowniez podoba
Patina z tymi pomylkami na usg sie zgadzam moja znajoma do 9 mc byla pewna ze to chlopczyk na ostatnim usg okazalo sie ze to dziewczynka:-D.Za tydzien mam wizyte u gin to musze sprawdzic bo ostatnio nie dalo sie dziecko podgladnac
 
Do góry