reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
Blacksilk moja też ma naczyniaki na buzi i dobrze słyszeć że cię to nie martwi od razu i mi trochę lepiej. Mówią że takie płaskie zanikają u nas jeden na powiece a drugi na noskU,jakby to tzw uszczypniecie Bociana ale nieco niżej

Trzymajcie się dziewczyny, na kazda przyjdzie kolej
Z doświadczenia mogę powiedzieć że wcale nie uważam by poród WywoLywany był trudniejszy. U nas kłopot z zoltaczka i dodatkowo gbs okazał się pozytywny a wynik miałam dopiero po porodzie i nie stosowano profilaktyki. Ja mogę zostać w szpitalu do 12tego lipca gdyby Luiza potrzebowałA dłużej to pozostanie mi przyjeżdżanie do niej :-( a na dokładkę maM dziś okropna migrene.
 
Kobiety powiedzcie jest jakas herbatka lub cos innego na laktacje ? Problem polega na tym ze zanika mi pokarm piersi mam puste ledwo sciagnelqm 20 ml i jestem zalamana bo normalnie trzymam diete dla mamy karmiacej :-( nie wiem juz co mam robic , nie chce podawac mm chce swoje dalej dawac malemu
 
Ewczis dziewczyny rano polecały bawarke :-)

Avalka trzymaj się będzie dobrze &&&:-)

No mnie straszla koleżanka że poród wywoływany jest bardziej bolesny :-(
 
hej dziewczyny
Serdecznie gratuluję rozpakowanym :-)
Przesyłam informację, ze Enter urodziła małą Glorię sn 07.07 o 17:05 3260 i 53 cm poród trwał jakoś 3 i pół godziny a ja pod porodówką czatowałam ;-) Malutka słodka odwiedzałam ich kilka razy dziennie bo to korytarz obok :-D

jestem w domku :-) mam nakaz leżenia do poniedziałku do wizyty. Na wizycie będzie ustalona ostateczna data przekręcenia/cięcia. Jakby sie coś działo to na szpital a jakby wody odeszły to na szpital ale "na sygnale".
Pozdrawiam kobitki
A na przyspieszenie porodu to u nas na patologii dziewczyny masowały sutki i w 90 % przypadków sie akcja rozwijała jak ta lala. Pół godziny masażu i 1 godz odpoczynku i tak min 4 razy. No i bezwzględny zakaz dotykania brzucha a co dopiero masowania bo położne mówiły, że to wytwarza sztuczne skurcze macicy, ona sie męczy i szyjka zamiast mięknąć twardnieje.
Także do dzieła dziewczyny masujemy, masujemy :-)
Fajnie że się odezwałaś wreszcie!

Enter, gratulacje! Chyba miałyśmy podobny termin z tego co kojarze!
 
Blacksilk moja też ma naczyniaki na buzi i dobrze słyszeć że cię to nie martwi od razu i mi trochę lepiej. Mówią że takie płaskie zanikają u nas jeden na powiece a drugi na noskU,jakby to tzw uszczypniecie Bociana ale nieco niżej

Trzymajcie się dziewczyny, na kazda przyjdzie kolej
Z doświadczenia mogę powiedzieć że wcale nie uważam by poród WywoLywany był trudniejszy. U nas kłopot z zoltaczka i dodatkowo gbs okazał się pozytywny a wynik miałam dopiero po porodzie i nie stosowano profilaktyki. Ja mogę zostać w szpitalu do 12tego lipca gdyby Luiza potrzebowałA dłużej to pozostanie mi przyjeżdżanie do niej :-( a na dokładkę maM dziś okropna migrene.

Avalka naczyniaki występują bardzo często u noworodków. U nas lekarze w szpitalu kazali tylko obserwować, bo nie byli pewni co to jest (zaczerwieniona powierzchnia pokryta drobnymi naczynkami krwionośnymi). Po wizycie natomiast u pediatry,dostałysmy skierowanie do chirurga naczyniowego i jutro będę umawiać mała na wizytę. Po skończeniu 1 mies. można rozpocząć leczenie.
 
Ewczis a nie przystawiasz do piersi? Najlepszy sposób na laktację to długie ssanie przez malucha i nie dokarmianie mm.
 
reklama
Blacksilk, avalka - czy mozecie mi wysłać zdjęcie buźki z tymi naczyniakami? Ja nie chcę broń boże CIę straszyc, ale moja WIki urodziła się z naczyniakiem płaskim na czole a po poł roku okazało się, że ma także na prawej półkuli mózgu :( tzw. zespół sturge'a - webera :(
Wiec ja nie uważam, ze należy bagatelizować nacyzniaków tylko trzeba mocno je zdiaggnozować, jak chcesz napisz do mnie na priv.
To jesrt bardzo rzadka choroba,w Polsce ma tylko100 dzieci, więc na pewno Twoj skarb nie ma, ale trzeba wiedzieć co posprawdzać.
Wiki ma półtora roku już i wiem wszystko o naczyniakach.

Poniżej zdjęcie Wikusi:
DSCN7029.jpg
 

Załączniki

  • DSCN7029.jpg
    DSCN7029.jpg
    43,5 KB · Wyświetleń: 212
Ostatnia edycja:
Do góry