reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2015

reklama
nie straszcie mnie dziewczyny... kurde od czego to zalezy ile kto tyje? ja waze 53 przy 169 i zastanawiam sie ile ja przytyje... jak przytyje 20 kilo albo wiecej to ja nie wiem:(
 
wydaje mi się że to zależy od organizmu ja w 1 ciaży ważyłam 52kg skonczyłam na 65kg a w drugiej zaczełam 55kg i skonczyłam na 67 kg a wzr mam taki jak ty:)
 
Ja w pierwszej ciąży przytyłam 6 kg dodam że miałam duża nadwagę i nie mogłam se pozwolić żeby dużo przytyć. Teraz schudłam 30 kg i nie mam zamiaru tyle przybrać. Po wizycie u gina zadzwonię do swojej dietetyczki żeby mi ustaliła dietę dla ciężarnych i będę się pilnować bo przytyć można szybko ale żeby to zgubić to masakra jakaś ja rok walczyłam i nadal jestem na diecie.
 
Ja w pierwszej ciazy przytyłam 3 kg tyle ze wymiotowalam cały czas. Teraz cieżko to widzę bo juz spodnie ciazowe musze zakładać ale na wadze jeszcze nie widzę.
 
Witam lipcowe mamusie :)
Parę tygodni temu również wkroczyłam w błogosławiony stan! Termin mam na 23.07.2015 "D
 
Ja w pierwszej 12 kilo. Teraz narazie waga mi idzie w dol, ale brzuch rosnie. Dziewczyny zdycham. Rozlozylo mnie calkiem. Leze i walcze z goraczka a moj w pracy do 20 w dodatku Mlody tez do przedszkola nie chodzi i mnie zamecza. Jakis horror.
 
Hej, dziewczyny. Dawno się nie odzywałam, bo tylko wieczorami mam czas, a te ostatnio przesypiam. :-(Potem się budzę o 23, kąpię w okrutnych mdłościach (wieczory są najgorsze) i idę spać w podłym nastroju. Jakoś inaczej przeżywam tę ciążę. Bardziej mnie dołuje moje samopoczucie.

Jeśli chodzi o wagę, to w poprzedniej ciąży przytyłam 14 kg, ale do ostatniej chwili byłam aktywna. I to jest chyba ten sekret, żeby się nie zasiedzieć w ciąży. Trzeba spacerować, krzątać się w domu i nie przesadzać z kaloriami. Np. w I trymestrze praktycznie nie musimy zwiększać kaloryczności posiłków, a w III zwiększyć o około 300 kcal! To naprawdę nie dużo. Ciąża to nie wymówka dla obżarstwa. ;-) Dopiero przy karmieniu piersią trzeba zwiększyć podaż kalorii o około 1000, no ale do tego jeszcze mamy czas. :-D
 
reklama
Do góry