reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Ewella super!
Pumelova - wow choc w nocy zasypia sama! Moj tylko w szpitalu tak robił cwaniak malinowy [emoji48]
Chyba tez sprobuje tych bezlaktozowych cudow. Chociaz cholera wie co tak naprawdę moze mu szkodzić. ..

Maziajka fajna sukienka [emoji4]

My akurat nie chrzcimy wiec jeden klopot z głowy [emoji6]

Mam nadzieję, że planowane imprezki byly udane!! [emoji4]

Paninka z klimą robię tak że na chwilę włączam a potem wyłączam zeby az tak nie wiało. Poza tym staram sie mocno nie ziębić bo nie powinno się robic szoku termicznego. Ja sama od razu dostaję kataru więc tego bardzo pilnuje.

Patuszka piekna waga Antosi!! my dzis dostaliśmy w prezencie Dady wiec będziemy probowac. Moja Maja używała wszystkich pieluch i nic jej nie ruszalo. Mam nadzieje ze mlody ma uczulenie tylko na pampersy [emoji4]
O super ze możecie chustować. Mamy usg dopiero 5 września wiec jeszcze sie wstrzymujemy.
A propos kolek to nie wiem jak jest standardowo ale Maja darła się codziennie o tej samej porze. Od 17.15 do 23 non stop. Noszona kolysana odkladana brrr. Wiec u nas ten placz przez godzinę jakos trudno mi traktować jako kolkę... raczej wieczorne kłopoty z mlodymi jelitami. Ale w sumie to nie mam pojęcia. ..

Misia u mnie w nocy po 3 godzinach snu piersi twarde i bolesne... kurcze... dlatego wczoraj przed snem troche sciagnelam bo sie boje klopotow...
Smutna sprawa z koteczką... buuu możliwe ze jesli byla juz staruszka to mogła tak zrobić. .. współczuję!

Aniek spokojnego snu! Jest szansa ze zmęczona malutka pośpi! Oby wam jeszcze pogoda dopisala! Fakt w gdańsku leje i pioruny - az gwiżdże...

Uffff spokojnej nocy wszystkim. Szym chyba zasnął [emoji4]






Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Patuszka w smyku są śliczne sukienki za 90zl :) chyba tam kupię jakaś sukienkę bo mam bony z pracy
Tzntylk na necie je widziałam więc mam nadzieję że fajne:D
A to że piersi są miękkie oznacza że laktacja się unormowala a nie konczy! I mleko produkuje je podczas ssania:) to już jest dobra reakcja!
Sab simplex przed jedzeniem ale cały dzień nie tylko na wieczor. Pomaga[emoji7]

Misia mnie rano boli jedna pierś i też jestem ciekawa jak to ogarnąć. Bo też karmię z jednej w nocy.
Mam nadzieje ze kotka się znajdzie:(

Aniek udanego pobytu[emoji173][emoji173][emoji173] oby było lepiej jutro niż dziś:)

Ola W dokładnie - możemy robić wszytsko i nie wiadomo co pomoglo:))

Kylesa ja myślę że to niedojrzalosc układu pokarmowego i że samo przejdzie. Niby mam dietę i jak coś wprowadzam - np buraki. W drugim dniu jedzenia burakow młoda miała kolke wieczorem więc odrzucilam je znów. A po 3 dniach spróbowałam znów bo mi zasmakowaly (A wcześniej jak pojawiła się kolka to odrzucalam na stałe) - nic się nie dzialo. I bądź tu madry..


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję dziewczyny za wsparcie, poskarzylam się Wam i Mikołaj od razu lepszy [emoji6] wczoraj pięknie spał ,co prawda na spacerze, ale 3h. No i w sumie tylko tyle plus dwie drzemki po 40 min.

Monti ja używam 2 pampersow, czasem dada. Miki tez ponad 5kg , ale mi te 2 wydają się być jeszcze ok.

Pumelova ja też muszę zacząć jakiś harmonogram wprowadzać, ale chyba poczekam z tym do powrotu w Wawie. Ja staram się w jakiś sposób pobudzać do jedzenia jak przysnie, chociażby właśnie po to żeby za godzinę znów nie karmić. Udaje mi się to różnie, bo ten mój mały ssak tylko przy piersi chce zasypiać i juz sama nie wiem czy lepsza pierś do zadypiania czy ręce. ... w Wawie to ja się za niego wezmę hehehe[emoji28] aaa to ja nie robiłam rota, chyba tez juz w Wawie ogarnę

Aaggaa oj współczuję z tym krokiem, powodzenia na wizycie

Ewella grzeczny był do połowy mszy, później kwilil,a już jak ksiądz go polal, a wody nie żałował to był ryk. Ale na szczęście w pobliżu była moja mama, która ma złote ręce i miki u niej uspokaja się w sekundę

Oki juz musze gagadka ponosić, kurcze jak on mi strasznie ulewa

Paninka ale ty ogarnieta, super
Ja sama chyba nie wykapie, muszę spróbować . Bardzo ładnie Ci w tej sukience , myślę, że się nadaje

Misia pazurki pierwsza klasa , u mnie tylko odżywka od wielkiego dzwonu
 
Aha widzisz! Wystarczy nam sie poskarzyc i od razu Miki lepiej spi;)

Ola W. My dawalismy starszej corze hipp bio combiotik, bo takie dostawala w szpitalu i strasznie ulewala, pediatra kazala nam zmienic na enfamil i baaardzo pomoglo. Do konca podawalismy enfamil i bylo ok, tylko jsst baardzo drogi. Teraz z mlodsza tez dajemy enfamil. Podpytaj pediatry czy zmienic.
 
Popytam. Mzoe kazde zmienić na HA. A moze w ogole na jakies dla alergikow. A pon mam wizyte


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Aha widzisz! Wystarczy nam sie poskarzyc i od razu Miki lepiej spi;)

Ola W. My dawalismy starszej corze hipp bio combiotik, bo takie dostawala w szpitalu i strasznie ulewala, pediatra kazala nam zmienic na enfamil i baaardzo pomoglo. Do konca podawalismy enfamil i bylo ok, tylko jsst baardzo drogi. Teraz z mlodsza tez dajemy enfamil. Podpytaj pediatry czy zmienic.
Ja już kiedyś pisałam że niestety jest droższe od innych mleko ale warte ceny bo podobno to najlepsze mm na rynku polskim.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej za nami nocka ok:-) mloda jeszcze spi a ja juz Jasia na trening przyszykowalam.


Misia nie odciagaj bo to bezsensu samo sie ureguluje u mnie trwalo to ok tygodnia cyce mialam twarde i budzilo mnie to w nocy ....zalewalam sie strasznie .Mloda wczesniej jadla ok 21 a potem ok 1 pozniej zrezygnowala z tego o 1 i je dopiero o 4-4.30 .Wlasnie ok 1 cycki mialam juz jak balony ale po ok tygodniu sie unormowalo i juz jest tyle ile potrzeba.Jak bedziesz odciagac to mleko bedzie sie produkowac a to bezsensu najlepiej przeczekac a sie wszystko unormuje.


Pumelova szkoda ze grill nie wyszedl.


Aniek super ze juz na miejscu i Maja dala rade w podrozy!


Patuszka co za baran z tego lekarza!150 za kiecke ba 15 min maskra....
Laktacja raczwj juz sie normuje stad brak obrzmialych piersi podawaj cyca wszystko bedzie oki!!

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emol też słyszałam że Enfamil to jedno z lepszych mlek:)

Maziajka to ładny sen ma Twoja Jagódka, tylko pozazdrościć;) choć z mojej Oliwcia też jest śpioszek numer jeden;)

Ola mam pamiętam ze starsza córa (ona nam nie tylko ulewala, ale tak chlustala mlekiem) pediatra poleciła zmienić na Enfamil a jak nie pomoże to na mleko ha.

Aniek to podróż super Wam minela, kusisz tymi wyjazdami;) a mąż ma w przyszłym tyg 3 dni urlopu:)

Paninka ja jak jeżdżę z mężem to nie używam klimy bo maz nie chce i wszyscy się rozpływały z gorącą i dzieciaki upocone, jak jeżdżę sama to z klima, wg mnie to zdrowsze jak jest umiarkowanie włączona klima, bez dużego nawiewu i nie na super chłodne powietrze.

Patuszka pewnie, pytaj:) dzieciaczki też się prężą i boli je brzuszek od ulewania (bo ulewanie boli). Moja Oliwia pręży się i po jakiejś chwili troszkę ulewa. To może też u Ciebie być to? Ja daję na razie tylko esputicon (2xdziennie po dwie kropelki), jak będzie gorzej, to nam jeszcze dicoflor kropelki (3xdziennie).

Pumelova a masz moskitierę do wózka? My grillujemy z moskitiera;)
 
Ostatnia edycja:
Z tym odciąganiem to trzeba uważać. Ja miałam mały zastój, gorączka itp. Kazali mi ściągać jeśli mały tego nie jest w stanie sam wyssać. I skończyło się tak że zaczęło mi się produkować jeszcze więcej mleka, a mały nie był w stanie tego przejeść. Mleko nas dosłownie zalało. Dlatego chyba lepiej nie odciagać tylko przeczekać. Ja w nocy czasem robię okłady ciepłe zimne jak mam już tak twarde, że się nie da wytrzymać..

Pumelova, moje psy już straciły zainteresowanie młodym. Tzn dalej lecą do niego jak płacze, ale generalnie go olewaja [emoji6]

Aniek, ale zazdroszczę wam wyjazdu.. [emoji4]

Ja używam klimy, nie jakoś na maxa, ale zawsze. Nie dałabym rady bez przy takich upałach

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Paninka my mamy zawsze delikatnie wlaczona klime.

Maziajka moj tez tak je. Wieczorem ok.22 pozniej 4-5 i 8-9. I nie wybudzam go wogole bo od poczatku ladnie przybieral na wadze.

Ja na chrzciny zamierzam odciagnac mleko i w butelce wziasc. I licze na to ze bedzie grzeczny na chrzcie.

Aniek super [emoji18] odpoczywaj [emoji6]

Maziajka sliczna sukieneczka [emoji18] i jaka cena [emoji11]
 
Do góry