reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Aniek dziękujemy!
Chybra u nas był grany octenisept, a potem spirytus. Pępek odpadł po 3 tygodniach i jednym dniu jak mu po mogłam kreceniem.
Emol my nadal jedna wielka kupka dziennie.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom

Jak do pępka używałam Linoseptic - działa na tej samej zasadzie jak Octenisept a jest tańszy i jest go więcej. U nas też po ok 3 tygodniach odpadł :) Madwoman213 bądź dzielna! Powodzenia i mam nadzijeę, że wszystko jest już ok :))
 
reklama
Aha83 podobno dzieci się uspokajają jak mają jakiś rytm dnia więc walcze:D zobaczymy:D moja dziś od rana super, gada do mnie ale muszę być cały czas koło niej:D zasnęła przy odkurzaczu i suszarce, mam nadzieję że będzie dzielna na urodzinach i nie zrobi siary.
Haha na chrzcie jak ona zacznie ryczec to będzie śmiesznie:D
Moja przestała ulewac jak ręka odjal po cwiczeniach! Nie chcesz iść do fizjo?

Pola mam pewnie, siedziała pod nią ale płakała w wózku więc trzymałam na rękach i ja komary gryzly:-( ale bez sensu bo my tam dopiero na 20 byliśmy - to była już marudna po prostu:(

Linoone a są zazdrosbe? Mój jak ktoś przychodzi to okropnie zabiega o uwagę, widać że jest strasznie zazdrosny a jak ktoś umyje ręce to już to potem nie chce glaskac. Aż mi to szkoda.

Liluli a to podasz mu chłodniejsze czy masz jakiś termos czy cos? Bo ja podgrzewalam mleko jak dawałam z butli, a jak w kościele podgrzać:D?



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Maziajka to czekam nie odciągam, dziś o 3 dałam po 5 minut każdej.
Miałam nie pisać, żeby nie denerwować nikogo, ale co tam, mam nadzieję że mi wybaczycie. Spałam do 11!!! Oczywiście z przerwami na karmienie i jedna godzinna aktywnością o 6.30. to chyba przez pogodę :) potem Grześ jeszcze do 15 spał. Teraz obsikal wszystko, zjadł i gada.

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wczoraj po raz pierwszy od urodzenia malutkiej przeżyłam chwile grozy!!! O godz 12 zaczęła tak strasznie się drzec, nie płakac, drzec się, o 13 zwymiotowała raz, po 20 minut drugi raz, nie ulała tylko zwymiotowała dużą ilosc, wezwałam lekarkę, powiedziała, że to kolka i się przejadła, jeszcze temperaturę miała 37.2, u dzieci to niby normalne, ale ja wystraszyłam się strasznie tych wymiotów, później do wieczora stękała i odsypiała. Dzisiaj też na śpiąco z przerwami na karmienie.
 
Maziajka, właśnie jest problem z karmieniem piersią... Mała jest nerwowa, bardzo szybko się męczy i zaczyna przeraźliwie płakać... Coś tam pociumka, ale nawet jak jest najedzona mlekiem ściągniętym i podanym z butelki to przy piersi płacze. Jak dla mnie jest taki dźwięk, jakby jedząc z piersi nie mogła oddychać. No idiota totalny!
Zazdroszczę przesłanych nocy[emoji6]

Pola, u nas przy ulewaniu się nie pręży, nawet mam wrażenie że nie wie że się jej ulało. Dziś ją obserwowałam i problem jest z wyproznianiem, to raczej nie kolka, bo jak się w końcu załatwi to spokojnie zasypia. Martwię się o nią.

Zaraz biorę się za prasowanie, Antosia słodko śpi to muszę korzystać[emoji6] mogłabym pospać, ale lubię jak mała ma wyprasowane ciuszki[emoji4]
 
Maziajka grzeczna masz tą Jagodke super :) A sukienka śliczna :)

Paninka my też z klima jeździmy. Nie chodzę w upały do biedronki z Iga bo tam jest mega klima wtedy i trochę za duża różnica temp.

Aniek, mała może do klimatu musi się przyzwyczaić :) odpoczywajcie :*

Pumelova szkoda, że tak ż grillem wyszło może dzisiaj lepiej będzie? Tylko pogoda nie fajna . ..

Aha też zacznę więcej na Ige narzekać może pomoże ;) dobrze, ze Miki grzeczniejszy :)

No u nas Iga wczoraj szybko poszła spać ale jeść chciała co 2h, nie wiem dlaczego tak. W kolysce się przekreca w poprzek i zaczyna płakać jak już jej głowa i nogi obijaja o szczebelki no i to ją budzi. Wizyta u fizjoterapeuty ja mam wszystkie mięśnie brzucha dobre nic mi się nie rozeszlo a Iga też wszystko dobre ż asymetria to mamy wszystko kłaść na drugą stronę i łóżeczko też obrócić w drugą str. W ogóle mówił żeby jej nie pionizowac tylko trzymać jak fasolkę i tak na ręce jak Monti kiedyś pisała a jak chce pionowo to wtedy ja muszę się bardzo do tyłu odchylic albo na łóżku - półlezaco. Dlatego że dziecia powinny pracować mięśnie na plecach a nie więzadła (czy jakoś tak ) bo później są problemy z plecami.

Misia super, ze pospalas ja teraz 3h spałam :D

Też od jutra wracam do planowanego dnia bo szpital nam to zaburzyl :( tylko , ze my po 10 zawsze spacer a pogoda coraz gorsza będzie no nic mąż się śmieje, ze kalosze stoją w szafie już 2lata to będą dobre haha :p
 
Maziajka wszyscy piszą o jakiejś sukience a ja nie wiem o co chodzi, musiałam się wrócić bo przegapilam. I już wiem :) fajna bardzo.
U nas chrzciny albo 4 niedziela września albo 2 niedziela października. Myślałam wczesniej ale rodzice moi jadą na dwa tygodnie do Chorwacji na początku września. Co do ubranka to nie mam pojęcia, bo chyba będzie trzeba grubiej już ubrać. No i ten rozmiar nie wiem jaki będzie za miesiac :/
Ewella ja mam kalosze nowki sztuki z 15 lat w piwnicy stoją, jeszcze nie użyte :) Grzesia trochę zawijam bo też mi się przekreca.


Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzieki dziewczyny sukienka za 20 zl wiec tymbardziej jestem zadowolona uwielbiam lumpeksy do tego mamy bolerko rozowe:-)

Misia my dziennie do 10 spimy hihi boje sie jak zacznie sie rok szkolny jak ja wstawac bede! Przeczekaj z laktacja bedzie pare dni pobolewac i przeciekac i sie unormuje.





Patuszka moze juz mala " posmakowala" butelki ze szybko leci i meczyc sie nie trzeba..oby nie!!

Pumelova nie musi byc podgrzane mleko w temp pokojowej wystarczy.Ogolnie lepiej podac mleko zachlodne niz za cieple.


Podziwiam Was z tym prasowanie mnie by sie nie chcialo.Zreszta prania osobnego juz tez nie robie wszystko w wizirze piore w normalnych kapsulkach takich jak dla nas



Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Olisia moja Hania rodziła się z 53 cm na ostatnim badaniu miała 56 i w takich też ciuszkach chodzimy nadal -wczoraj skończyła 6 tygodni [emoji5]

Paninka my mamy trochę klimę rozkręconą bo inaczej się poupacamy a później wejdziemy gdzieś gdzie jest klima i będzie dramat.

Pytałam już na wątku dot szczepień ale zapytam jeszcze tutaj - szczepicie na meningokoki i rotawirusy? Jak tak, to z którą dawką się to łączy - z 6 w 1 czy dwa tyg później z pneumokokami?
W poniedziałek szczepienie a ja w proszku [emoji22]





Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry