reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Patuszka super:) zwroc tylko uwage zeby nozki byly rowno (na zdjeciu widac ze jedna stopka jest wyzej a druga nizej) i na ramionach rowno. Jak dziecko nie trzyma jeszcze samo glowki (a nie chcemy jej asekurowac), to na warsztatach chustonoszenia uczono zeby glowke ukladac tak policzkiem do naszego ciala i okrywac jedna pola chusty z ramienia (tak gdzies do ucha dziecka).
Dziękuję za pomoc, będę próbować dalej[emoji106] muszę dojść jak to zrobic z tą nóżką, bo próbowałam małą nieco przesuwać a nóżką i tak była niżej. Pewnie coś z związaniem nie tak. Rozstaw bioderek ok?
Odnośnie chusty na ramionach, to ona ma nachodzić na nie czy iść prosto do klatki piersiowej? W sensie moje prawe czy lewe ramię jest w miarę poprawnie?
 
Ło matko deszczowy weekend z dwoma gnomami w domu daje po głowie. Chociaż itak muszę pochwalić mojego, bo został z Nimi gdy pojechałam na ślub siostry i na zakupy i wieczorem do rodziców. Odkurzył też, ale zrobił to, bo widział, że mam mega doła przez to, że na wesele nie idę. Mówi się"odbijemy sobie" , ale wiecie, na wesele siostry już nie pójdę... Ryczeć mi się chce i tyle.

Cieszę się, że z praniem nie mam zamieszania, po prostu dla nas wszystkich piorę w Persilu Sensitive Gel.

Zaklepaliśmy sobie chrzciny na 15.10, a ubranko hymmm, albo to co K w tym był albo takie coś co mama mi kupiła, zobaczymy, w sumie trochę do wyboru mamy.

Jutro i pojutrze chyba znowu sama z dwójką zostaję ehhh bez kitu i ja doła łapię. Jutro mi mija 4 tyg połogu i odchodów już od 2 dni prawie nie mam, chyba do ćw wrócę, tyle mi zostało.

I też zastanawiam się nad innymi pieluchami. Na razie u K są Happy, a u L Pampersy, ale myślę o tych Lidlowskich lub o Dadzie dla obu. Które lepsze?
 
Liluli a nie wytrzyma Ci ta godzine w Kosciele? Ja nakarmie po prostu przed .

Chybra my w zasadzie tylko na dadzie jestesmy nie wiem jak z lidla bo rzadko tam w ogole chodze.


Patuszka kurcze mam nadzieje ze ten lekarz okarze sie lepszy od poprzedniego i Wam pomoze bo z tego co opisujesz to jest cos na rzeczy.Poza tym intuicja matki rzadko zawodzi..

U nas pogoda tez barowa...az poczulam w kosciach jesien brrr.Za miesiac niestety juz nadchodzi zdecydowanie za szybko....mam nadzieje ze w tym roku bedzie zlota polska jesien bo w 2016 bylo tragicznie...szaro buro zimno.


Maz zrobil obiad mloda spi co tutaj robic w taka pogode nic tylko spac.


Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też tylko używam dady i jestem zadowolona.

Maziajka racja pogoda tylko do spania, a jesieni i zimy to nienawidzę ehh muszę zaopatrzyć się w ciepłe ciuchy żeby na spacer chodzić ;)

Iga dzisisj dała pospać do 10 :D a teraz jesteśmy u rodziców na obiedzie i też chwilowo śpi po płaczu w aucie ;) czekamy na męża aż wróci z pracy i ją weźmie do domu a ja do ccc może jeszcze jakieś klapki na przyszły rok na wyprzedaży kupię:D
 
Hej dziewczyny

Mam pytanie. Właśnie zaczelysmy 5 tydzień i dziś od 4 rano mala dala nam czadu.nie szlo jej uspokoić. Czy laczyc to ze skokiem rozwojowym ? Wogle jak nie śpi to kilka minut jest tylko spokojna a za chwilę cały czas marudzi. Marzę żeby chociaż pół godziny poyrafila polezec. Czy Wasz dzieci też tak miały?

Mąż jutro do pracy a ja nie mam pojęcia jak w takim stanie jak dziś dam rade jutro zorganizować się z mala i starsza córka. ..

Mam nadzieję że jakoś to przetwamy.

Spokojnej nocy.
 
Jenny u nas skok rozwojowy był jak Artur miał niecałe 3 tyg i to jest specyficzne zachowanie, marudny, ciągle chcieliśmy cycka, nie dało się bez cycka go uspokoić, taki himeryczny i w ogóle nie spał, ale następnego dnia padł mi i spał prawie cały dzień z wstaniem na jedzonko. Może to było u was i jutro sobie już poradzicie.

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jaka metoda wiazania chusty najlepiej się u was sprawdza ? No i która jest najprostsza?

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry