reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

U nas skok był pomiędzy 3 a 4 tygodniem. W dzień był nie do zniesienia, nie spał w ogóle, marudził, ryczał. Niby chciał jeść, ale cycka odpychał. Zapadal w drzemki na cycku, ale takie dosłownie paro minutowe. I znów się darł. I tak w kółko. Był nieodkładalny. Na szczęście nocki przesypiał ładnie. Ale trwało to u nas tydzień (chyba najgorszy tydzień mojego życia [emoji6]). A potem z dnia na dzień wrócił do siebie.

Bab, ja wiąże kangurka, ew kieszonkę. To są wiązania dobre na początek [emoji4] mi zamotanie zajmuje teraz może ze 3 minuty. Polecam filmiki na YouTube
Aaa i kieszonka jest łatwiejsza, ale kangur bardziej polecany dla niesiedzących dzieci.

My używamy Dady, Pampersów, lidlowych i mamy jeszcze paczkę takich tescowych. Wg mnie najlepsze są Dady. Tzn. dla nas najlepsze [emoji6]

Sent from my SM-G903F using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Hej. Wróciłam do cywilizacji.
Nareszcie mam internet i zasięg w tel. Chociaż nie powiem takie oderwanie ma też swoje plusy .
Wczoraj Maja była grzeczna, w dzień i w nocy ładnie spała, albo obserwowała i mało płakała.
Dziś do południa też dość fajnie, a od południa ciągle płakała. W samochodzie spała 2 godz.i po tym ryk na maxa. Ale miałam przeczucie, że coś jej dolega, a nie tylko marudzi . Ciągle szukała i chciała cyca od wczoraj, a w samochodzie dziś dwa razy wymiotowała, tak mocno, że się przestraszyłam i pół drogi trzymałam ją na rękach, nie dało się inaczej. W domu ją okąpałam, myślałam że już jej lepiej, trochę ją nakarmiłam bo była głodna po tych wymiotach i dosłownie 3 min.po odstawieniu znów wymiotowała, jeszcze więcej niż poprzednio. Teraz śpi od 23.00 a ja siedzę i na nią patrzę, bo się boję że się udusi jak znów będzie wymiotywała. Muszę z nią podejść jutro do lekarza. Mam nadzieję że już nie zwróci.
Do jutra dziewczyny.
 
Jenny u nas podobnie ostatnie parę dni takie ciężkie. .. mozliwe ze to skok... dzis rano tez dramaty a po poludniu jak nigdy bylo spokojniej.

Aniek trzymam kciuki za Maję zeby to tylko chwilowe bylo... masakra mam nadzieje ze juz minęło! !

Napisane na GT-I9506 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Liluli czemu boisz się szczepienia? Samego zastrzyku czy że później może mieć gorączkę czy cos?
Bo samo szczepienie jak dla mnie spoko, na następne chyba idę sama bo mąż musiałby wcześniej wrócić z pracy.

Misia serio nie wiedziałam że w pokojowej. Jakie to proste!
A czy można mieszać jak mam np woreczki po 50ml to mogę 2 pomieszac? Bo mi się gdzieś rzuciło w oczy że nie powinno się:/
Agatka się teraz tak cudnie uśmiecha i takie miny robi że nawet jakby mi się na twarz zerzygala to bym była szczęśliwa:D

Paninka 3 pannice wyszykowac to wyzwanie:D mam nadzieję że odpoczeliscie :-)

Chybra mi wszystkie pampki odpowiadają. Nie mam jakiś mega wymagań a Agatce pasuja.

Maziajka też mam nadzieję na jakaś pogodę na jesień bo skisniemy w domu.

Ewella kiedy spacer na paprocanach?:D kupiłaś klapki?

Jenny moja tak miała w 3 i w 6 tygodniu ale te skoki też moga się przesuwać w zależności czy urodzona przed czy po terminie. Minie!!! Nie załamuj sie:)

Aniek jak Maja? Mam nadzieje ze już dobrze jak nie to leć do lekarza!!

Ola W, Ewella - dopiero pisałam o aysmetrii, od piątku ćwiczymy spowrotem i w ogóle nie preferuje lewej strony. Ja już nie nadazam, ale ważne żeby tak zostalo:D

U nas wczorajszy dzień pod znakiem deszczu i netflixa, polecam serial Ozark, lyknelismy 7 odcinków naraz :D



Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam.
Aniek może te wymioty w związku z jazdą autem... oby tylko to i mam nadzieję że w nocy było ok!
Nic wczoraj nie odpoczelam, niby chciało mi się spać ale jak już trochę mi przeszło to Pola zaczęła marudzic i tak bujalysmy się cały dzień... spała dłużej tylko na spacerze, a jak wystawialam ja na dwór żeby posprzątać itp to musiałam co 5 min do niej podchodzić. Mąż wziął starsze do kina i jak zwykle wyszło aktywnie. Wieczorem nie wiem o której padłam.
 
No to i u nas zaczął się skok rozwojowy. Maruda straszna i łezki się pojawiły dlatego wydaje mi się że to skok.

Dziś też jedziemy na podcięcie wędzidełka.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A Ozark faktycznie spoko. Podobno jeszcze dobry jest serial czarne lustro - pierwszy odcinek bardzo dobry, drugi słaby a potem się rozkręca. Dziś chyba sprawdzę czy koleżanka miała racje :)

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A moja własnie zasnela przy szumach odkurzacza i suszarki. Pogoda u nas ok, nie pada idziemy zaraz na zakupy żeby obiad jakis zrobic bo wczoraj bez byliśmy :D
Pumelova ja bym nie mieszala mleka. Najpierw podaj 1 woreczek jak nie starczy drugi...
 
reklama
Czytam Was dziewczyny i staram się coś tam zawsze którejś odpisać. Ale mój misiek jakiś taki niespokojny od kilku dni, często po spaniu i zjedzeniu boli go brzuch albo na ma tydzien skok rozwojowy, sama nie wiem. Płacze bez powodu i wspomagamy się tym szumem z Youtube, tuleniem, bujaniem i uspokaja się po 5-10 min. Coraz mniej czasu potrzebuje na uspokojenie bo wiem co działa. Wtedy zasypia po jakiejś godzinie bujania. I jak znowu wstaje to tak samo. Więc zaczynam wątpić w kolke bo raczej w tak krótkim czasie on by się nie uspokoił. Ale o tak wczoraj Kuba pojechał kupić espumisan i na wszelki wypadek podajemy. A i oczywiście kupy nie ma 3 dzien więc sporo stekania też jest.

I w tym tyg pobudek zamiast pierwsza o 4-5 to mam już O2 i potem o 5.30 ale on już wtedy nie zasypia, tylko już wlasnie płacze, godzinę leży a mi nie da spac, bo on leżeć musi na mnie :( ale padnieta wstałam...

Napisane na HTC Desire 820G PLUS dual sim w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry