reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

reklama
Udało mi się jeszcze dzisiaj odbyć wizytę u lekarza w rejonie, dzidzia ma 1,7 i wychodzi 8tydzien. Słyszałam serduszko. Lekarz powiedział że mogę przychodzić kiedy chce, tylko żebym nie chciała u niego prowadzić ciąży :) mówi że ma dość problematycznych pacjentek, ale jakby co jest do dyspozycji. Wypytywać się kto mnie prowadzi w szpitalu , kiedy mam wizyty odp. A do karty nic nie wpisał żeby się w szpitalu nie czepiali.
Wendy gratulacje.
Bulkaasia witaj.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej ho u mnie szaro buro i ponuro..po swietach na l4 a ja juz wysiedziec nie moge..

Wendy- gratki ;)

Ika - witaj ;)

Dziewczyny Wy wszystkie robicie te genetyczne usg?? Ja w poprzednich ciazach nie robiłam teraz tez nie zamierzam..przekorność tak ale jakos do tych genetycznych nie wiem...chyba wole zyc w niewiedzy znadzieja ze bedzie dobrze.
Ponoc tez czeste usg wcale dobrze na dziecko nie wpływa choc sama przyznam zejak lekarz mi chce zrobic to nie odmawiam [emoji14]

Truskawka- o srebrze poczytaj, naturalne dziala jak antybiotyk na mnie i dzieciach sprawdzone. My sie tylko tym leczymy i odpukać ale moje dzieciaki jeszcze nigdy antybiotyku nie miały, wszystko udaje sie nam naturalnie wyleczyc, jak dlugo nie wiem ale i tak jestem zadowolona takze polecam ;)

Bulkaasia- witaj ;) i gratuluje !! Super tak blizniaki :D

Misia12- super!


Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny. Ja przy mikolajkach troche pomarudze, zastanawialam sie czy w ogole pisac, bo w sumie bez sensu stresowac inne mamy, ale kurcze nerwy i mysli nie daja spokoju... powiedzcie czy ktoras z Was miala jakies krwawienia (obfite) w ciazya pozniej okazalo sie ze wszystko ok? wizyte mam w czwartek i serce w gardle:/
 
No jestem trochę przerażona jak sobie poradzę z dwójką maluszków naraz ale liczę, ż e mąż, córka i przede wszystkim moja mama mi pomogą :rolleyes:
 
reklama
Do góry