reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Dziewczyny pytanie w stylu blondynki co ile godz mozna brac nospe bo cos mi sie dzis brzuch napina normalne skurcze nie bolesne ale wyczuwam je doskonale poczatkowo jakby mi brzuch dretwial ale potem ewidentnie to skurcze krotkie ale dosc czeste. Nie forsowalam sie wiec nie ma po czym tak byc. Mam sie martwic czy nie swirowac??

Napisane na LG-D605 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czytam was na bieżąco,ale potraficie naskrobac,
Witam Pole,nową mamuske,
U mnie bez zmian,nadal mdłości,synek już wychodzi z choroby,ale nocki sa straszne,dziś się budził co godz.w sumie 5 razy latalam z pokoju do pokoju,może to jakieś koszmary?mąż obiecał że w dziś w nocy on wstaje więc jest nadzieja na lepsze spanie.
Pisalyscie o pracy,ja podziwiam,te z was które pracują,przy moim samopoczuciu w życiu bym w pracy nie wytrzymała,przed ciąża pracowałam na nocki,a wlasciwie to noc plus pół dnia,wychodziło czasem 18 godzin i cały czas na nogach,więc gdy dowiedziałam się o ciąży od razu zrezygnowałam.Mój pech ze pracowałam na czarno i teraz nie mam nic,już zaczynają się kłopoty finansowe,brakuje tej kasy z mojej pracy,a ciąża nieplanowana więc nic nie odlozylismy wcześniej.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny u mnie dzisiaj tez kiepsko. Nie dość że w pracy to jeszcze czuję się jakbym miała paść , nie mam sił, boli mnie brzuch i czuję jakby skurcze. Nie wiem czy to możliwe na takim wczesnym etapie.

Ja z owoców wcinam jabłka. Ewentualnie mandarynka. A mój lekarz mówił żeby uwaAc z owocami. Nic innego mi jakoś szczególnie nie idzie.
Dziwnie się dzisiaj czuję. Mam nadzieję że to przejdzie. Brałam paracetamol i nospe, i nic.

hchy3e3k0ot2nxfe.png
 
Czytam was na bieżąco,ale potraficie naskrobac,
Witam Pole,nową mamuske,
U mnie bez zmian,nadal mdłości,synek już wychodzi z choroby,ale nocki sa straszne,dziś się budził co godz.w sumie 5 razy latalam z pokoju do pokoju,może to jakieś koszmary?mąż obiecał że w dziś w nocy on wstaje więc jest nadzieja na lepsze spanie.
Pisalyscie o pracy,ja podziwiam,te z was które pracują,przy moim samopoczuciu w życiu bym w pracy nie wytrzymała,przed ciąża pracowałam na nocki,a wlasciwie to noc plus pół dnia,wychodziło czasem 18 godzin i cały czas na nogach,więc gdy dowiedziałam się o ciąży od razu zrezygnowałam.Mój pech ze pracowałam na czarno i teraz nie mam nic,już zaczynają się kłopoty finansowe,brakuje tej kasy z mojej pracy,a ciąża nieplanowana więc nic nie odlozylismy wcześniej.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Tea ja też tak łącze pracę. Mam 12 h w nocy np, dodatkowo 7 rano. Muszę tak dać rade jeszcze chwilę bo zależy mi właśnie na kasie dodatkowej bo taam oplacam składki dobrowolne na chorobowe a Mam okres 90 dni wyczekiwania.

hchy3e3k0ot2nxfe.png
 
Wendy83 nie wiem co ile mozna nospe zazywac, ale jezeli masz taka mozliwosc, to moze sie poloz i sprobuj zrelaksowac, noze to minie? Moze zadzwon do swojego ginekologa jak masz taka mozliwosc. Moj mowil (jeszcze przed moja akcja z plamieniem) zeby zwracac uwage na dwie rzeczy, na plamienia wlasnie i czeste rytmiczne skurcze.

Tea80 ja pomimo to, ze czulam sie od poczatku ciazy zle (w porownaniu z ciaza z coreczka) to chcialam dluzej popracowac, bo mam fajna prace, ktora lubie. Poza tym naogladalam sie w pracy kolezanki, ktora smigala do pracy z usmiechem na twarzy do 32 tygodnia i stwierdzilam: a co, ja tez tak moge! Tylko zycie zeeryfikowalo moje plany i leze:)
 
Kurcze Pola troche mnie przestraszylas ale poki co leze spokojnie i grzecznie i staram sie nie panikowac spoko nie jest to chyba nic groznego nie boli w koncu ani nic no zobaczymy...w srode wizyta

Napisane na LG-D605 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry