reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2017

Hej

Ania ja tez bym nie ryzykowala to jednak male dziecko jest i nigdy nic nie wiadomo.Co do pologu to ja mialam Cc i po kilku dniach juz wkladki wystarczyly a moja przyjaciolka sn 2 miesiace do siebie dochodzila siadac nie umiala.Do tego dochodza przerozne zapalenia piersi itp.Oczyeiscie nie musi wcale tak byc ale to wtedy sobie cos na pewno znajdziecie.

010igov35ye70zfx.png
 
reklama
Samotnaja bardzo bardzo się cieszę :)
Lilith fantastyczne :)
Ja jestem od dwóch godzin w pracy i już wymiękam, wczoraj miałam to samo. Mam straszny problem z siedzeniem przy biurku . Mam wrażenie że moje wnętrzności wlazły mi pod żebra i strasznie mi nie wygodnie zadyszkę łapie po kilku wypowiedzianych słowach :)
Najwygodniej na stojący i na leżący.
Miłego dnia :D
 
Karolina - jednym słowem odzwyczailas się od biurka [emoji23]. Jeszcze troszkę... A kiedy wyjeżdżasz na ferie do Zakopanego?

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczyny
Od wczoraj lepiej sie czuje ale mialam mega zalatany dzien plus mala popoludniu umowila sie Do kolegi wiec zawiesc i odebrac i dzien przelecial.wieczorem wzielam sie za przygotowania pare rzeczy na nasza lutowa impreze 30 stkowa. I tak Mi zeszlo Do 1 w nocy. M wrocil z popoludniowki i Mi pomagal. Dzisiaj chce jechac wydrukowac duzy Plakat na drzwii chce nam zrobic koszulki z napisami.wiec troche mnie jeszcze czeka.
Leze sobie w lozku.M pojechal z autem Do mechanika i czekam na buleczki
Aha Co mialam pisac ze odstawilam tabletki na cisnienie wieczorem i jest wydaje Mi sie duzo lepiej. Kontroluje cisnienie 4 razy dziennie i utrzymuje sie tak na poziomie caly czas 105/68.czasami bardziej spadnie wtedy na stojaco moge spac ale juz nie skacze i niejest wysokie

Coraz czesciej czuje lekkie kopniaczki.i mega jest to uczucie.

Lilith ale mialas gory doliny na brzuszku.kiedy Masz polowkowe kochana?

Ania ja bym podobnie jak dziewczyny pisza nieryzykowala z rezerwowaniem.ja mam Termin na poczatek lipca i tez myslismy o urlopie ale we wrzesniu podobnie jak Aga,bo mala akurat bedzie miala zamkniete przedszkole 3 tyg w czasie jak urodze wiec niebedzie miala wakacji za bardzo i zaczyna znowu 18.07 przedszkole wiec chcemy chociaz pare dni we wrzesniu jej takie male wakacje zrobic.ale nic nierezerwujemy poprostu zobaczymy jak wszystko sie rozwinie.ja szybko doszlam po porodzie Do siebie a kolrzanka tez po sn 2 miesiace lezala i brala srodki przeciwbolowe

Samontnaja super wiesci

Wogole zauwazylam duzo dziewczyn sie przestalo odzywac

f2w3flw15r2h1ssa.png
 
Karo - ale Wam się impreza szykuje - super!!! [emoji3]
Cieszę się, że z ciśnieniem póki co spokojnie i w miarę w normie [emoji5].


No zrobiła nam się tutaj taka stała grupa aktywnych.
Poczekamy do połówkowego - i.. Może zamknięta grupę sobie zawnioskujemy?

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No Aga Troche sie juz Boje bo 50 ludzi.pare z Polski i Reszta tutaj z niemiec a polozyc ich gdzies trzeba.dobrze ze M rodzenstwo z Polski nieprzyjedzie bo by byla masakra bo on 5 rodzenstwa i kazdy juz prawie dorosle dzieci. Jedna siostra mA 8 dzieci wiec byloby nieciekawie.no ale damy rade
Mnie w sobote czeka 9 godzin w pracy stania na nogach. Mam godzine przerwy ale 8 godzin trzeba stac. Czasami przeleci a Czasami wlecze sie jak niewiem

f2w3flw15r2h1ssa.png
 
Ewcia zglosilismy na bilansie 2 latka, że Dex mruzy oczy, czasem dużo trze. Nie sądziłam, że się okaże że to wada wzroku tym bardziej, że minęło mu to po jakiś 2m od bilansu. Byliśmy zasoczeni..

Aga Twoja Jagoda jak moja Judyta i chyba ja z dzieciństwa. Ale to jest jak oisalam.. Chce, chce dopóki nie musisz nosić z nakazu innego niż swojego wymyslu.
Mamy już zakupione dwie oprawki ekstra, syn wybierał. Był zadowolony bo to nowość i jej jak ekstra wygląda.. Zrobiliśmy kolo tego taki ala szumik jak napisałaś i działa. Teraz niemoze się doczekać jak pójdzie w sobotę odebrać.
Ale.. Ta fascynacja i radocha mogą się skończyć tak szybko jak się zaczęły. I 2 latek.. Rzadko się przewraca ale jednak to 2 latek.. Ciężko mi sobie to wyobrazić..

Zaraz ja mam wizytę. Zobaczę jak się pogorszylo.
Tez rozwazalam soczewki, przez ten wstręt do okularów ale.. Po 1 syn, raźniej mu będzie jak będę miała swoje i będziemy nosić razem. Po 2 jak Truskawka pisała, boje się zapalenia spojówek które juz mi się zdarzały i tak wkładać, wyciągać..
Chyba zawsze się czegoś uczepie Hihi

Te ruchy tak widać przez.. Przepukline. Jak się ruszał to ja dodatkowo wypychal. Ona jest duża. Teraz jak się położę i np.mam wzdety brzuch to widać ją, tworzynp.pasy.. I bólu sprawia coraz więcej.

Karoo ale imprezka, super pomysłowa i roboty tez troszkę Cie czeka ale warto!!
Ciśnienie całkiem ładne, lepsze to niż to co przechodzilas.
Tak poza tym jak się czujesz?? Bo na pewno zmęczona..

Wyobraź sobie, że dalej nie mam listu..


Aga patrząc na listę mam tomszok, jaką garstka nas tu jest. Juz taka faktycznie pod zamknięta grupę. A mam pytanie o zamknięta od Aniaslu ale myślę, żeby doczeakc tych polowkowych jeszcze :)

Zbieram się :) trochę się denerwuje oo..
 
Karo super ze z ciśnieniem lepiej. Moje tez w normie bez żadnych wyskokow- jutro mam wizytę zobaczymy co powiedzą na to moje cisnie nie.

Ania ja też bym nie ryzykowała rezerwacji, zawsze można coś fajnego znaleźć na bieżąco. Tez myślałam o jakims wyjeździe, ale bardziej np w maj/czerwiec najlepiej nad morze żeby córcia nawdychala jodu bo ona straszny chorowitek. tylko to tez na bieżąco będę mysleć, szkoda rezerwować bo nie wiadomo co będzie.

Lilith kciuki za wizytę!
 
reklama
Lilith powodzenia.

Dzięki dziewczyny. Chwila radości i znowu wczoraj coś Chyba do końca to ja zwariuje. Wczoraj wieczotem plamienie i nie wiem taka dziwna wydzielina, jakby sluz ciągnący, galaretowaty. Na skurczowe bóle mam brać po dwie nospy. Średni efekt
Poza tym chyba otwiera mi się szyjka. Jutro mam wizytę u lekarza swonego, chyba wytrzymam tyle. Nie mogę na pogotowie co chwilę jeździć :-/


My mamy plan w sierpniu wyskoczyć gdzieś,ale zobaczymy jak to będzie.

hchy3e3k0ot2nxfe.png
 
Do góry