reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

@Madeleine86 - ja też Cię pamiętam i bardzo się cieszę z Twojej ciąży. Dawaj nam tu znać jak się czujesz i jak ciąża przebiega. Jak poznasz płeć to pochwal się synkiem lub córeczką. Trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze do samego końca.
Dziękuję Kochana Tobie również ❤️ Również trzymam kciuki za Ciebie i twoje maleństwo niech zdrowo się rozwija :)
Będę oczywiście się odzywać będę do Was częściej wpadać bo jakoś trudno mi jest z Wami się rozstawać... Czytuje Was jak tylko mogę ❤️
 
reklama
Witajcie Kobietki:)
Grsatuluje wizyt z usg i zdrowych maluszków :) Mam nadzieję że U Was wszystko w porządku żadnych chorób i pierwsze trudniejsze miesiace(te z objawami ciążowym za Wami;))
Czas szybko le i już Ci niektóre są w 20 tygodniu czyli na pół metku ❤️
Pozdrawiam serdecznie i będę częściej do Was zaglądać mam nadzieję że mnie przyjmiecie:wink:
 
Witajcie Kobietki:)
Grsatuluje wizyt z usg i zdrowych maluszków :) Mam nadzieję że U Was wszystko w porządku żadnych chorób i pierwsze trudniejsze miesiace(te z objawami ciążowym za Wami;))
Czas szybko le i już Ci niektóre są w 20 tygodniu czyli na pół metku [emoji173]️
Pozdrawiam serdecznie i będę częściej do Was zaglądać mam nadzieję że mnie przyjmiecie:wink:

Ja to juz prawie nie pamietam o 3 miesiącach mdłości, wymiotów, bólu piersi i głowy ;) wszystko przeszło do połowy 4 miesiąca a jeszcze dwa tyg i będzie juz 6... czas leci choć niby tak się wlecze od wizyty do wizyty....
a jak Twoje samopoczucie ? Jakie objawy? Serduszko juz jest? Kiedy usg?
 
@Wyjątkowa Marta o proszę już będzie 6 miesiąc?? :szok: wow super! :) ja jak narazie bolesnosc piersi i senność oraz pobolewanie w podbrzuszu. Wstręt do np. Omletow jajecznica ogólnie do jajek :D ja mam na 6 marca wizytę ale pewnie w następnym tygodniu pójdę bo muszę się dowiedzieć czy wszystko jest ok i dopiero w tedy będę się mogła cieszyć tak na 100%❤️
 
@Wyjątkowa Marta o proszę już będzie 6 miesiąc?? :szok: wow super! :) ja jak narazie bolesnosc piersi i senność oraz pobolewanie w podbrzuszu. Wstręt do np. Omletow jajecznica ogólnie do jajek :D ja mam na 6 marca wizytę ale pewnie w następnym tygodniu pójdę bo muszę się dowiedzieć czy wszystko jest ok i dopiero w tedy będę się mogła cieszyć tak na 100%[emoji3590]
Trzymam kciuki za wizytę :) u mnie we wtorek już 24tydzien, kiedy to zleciało
 
@Wyjątkowa Marta o proszę już będzie 6 miesiąc?? :szok: wow super! :) ja jak narazie bolesnosc piersi i senność oraz pobolewanie w podbrzuszu. Wstręt do np. Omletow jajecznica ogólnie do jajek :D ja mam na 6 marca wizytę ale pewnie w następnym tygodniu pójdę bo muszę się dowiedzieć czy wszystko jest ok i dopiero w tedy będę się mogła cieszyć tak na 100%[emoji3590]
Kurcze nie mam czasu tu zaglądać a tu takie wieści... Gratulacje! Na kiedy masz termin? Bo wiesz za dużo postów, żeby teraz szukać :)
 
@Ennis92 Dziękuję mooooocno trzymaj kciuki❤️ to już 24??!!!! O mamuniu no to zeczywiscie już masz bliżej niż dalej do porodu :) Trzymam kciuki również za Ciebie i Twoje maleństwo ❤️
 
@Wyjątkowa Marta o proszę już będzie 6 miesiąc?? :szok: wow super! :) ja jak narazie bolesnosc piersi i senność oraz pobolewanie w podbrzuszu. Wstręt do np. Omletow jajecznica ogólnie do jajek :D ja mam na 6 marca wizytę ale pewnie w następnym tygodniu pójdę bo muszę się dowiedzieć czy wszystko jest ok i dopiero w tedy będę się mogła cieszyć tak na 100%[emoji173]️

Koniecznie daj znać [emoji4] ja wstręt do jajek miałam w pierwszej ciąży. Jajka zjadłam dopiero po porodzie [emoji55][emoji23]
 
reklama
dziewczyny czas leci bardzo szybko. Trudno uwierzyć że 6sty miesiąc tuż tuż. Ale III trym boję się najbardziej. Jak już zacznę przypominać monstrum i ledwo chodzić a tu trzeba będzie iść do przedszkola i na zakupy.
 
Do góry