reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Zazdroszczę Wam tych szybkich wizyt i tym, które pierwsze usg mają już za sobą. U mnie dopiero 5+2 a myslę że pierwsze usg będę miała za jakieś 2 tyg. Trzymam kciuki za dobre wiadomości :)
 
Dziewczyny ja niewiem dzisiaj cały dzień jest okropny ... Spać mi się chce , głowa boli , kręci mi się w głowie , cycki bolą , podbrzusze boli i jeszcze mam mdłości ... A już nie będę wspominać jak marudzę ... No normalnie wszystko i wszyscy mnie w&#_$-; ...
 
Zazdroszczę Wam tych szybkich wizyt i tym, które pierwsze usg mają już za sobą. U mnie dopiero 5+2 a myslę że pierwsze usg będę miała za jakieś 2 tyg. Trzymam kciuki za dobre wiadomości :)
To ja jestem jeszcze trzy dni przed Tobą a wizytę mam umówiona na 3 grudnia
 
Dziewczyny ja niewiem dzisiaj cały dzień jest okropny ... Spać mi się chce , głowa boli , kręci mi się w głowie , cycki bolą , podbrzusze boli i jeszcze mam mdłości ... A już nie będę wspominać jak marudzę ... No normalnie wszystko i wszyscy mnie w&#_$-; ...
mnie naszczesnie nie boli brzuch ale reszte mam podobnie oprocz mdlosci [emoji23] spaaaac, film jedzenie i kanapa [emoji23] i bez kija nie podchodz
 
reklama
Hmm co tu moge powiedzieć o sobie, mam na imię Honorata 24 lata staraliśmy sie z mężem 2 lata az w koncu mama poszła na deal z Panem Bogiem i dała nam radosc w tym wielkim smutku po jej odejściu, niestety jest tak ze w 15.11 dowiedzieliśmy sie o ciazy a 16.11 mama odeszła, ale jest dobrze dała nam sile by sie nie załamywać ;)
Boze, siedze i rycze. Tak bardzo trzymam za Was kciuki!
 
Do góry