Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Witaj ja 80 rocznik więc też bliskoHej .Mamy dużo wspólnego ..
Jestem tu jakiś czas Ale na temacie ciąża po 40 .jestem tez z rocznika 79..mam córki bliźniaczki..17 lat ..I teraz suprise
Termin na 7.lipca..,ale troszkę z problemami ciąża..plamilam od 8 tc.jestem na lekach. Na zwolnieniu 5 tygodni . Teraz wróciłam na trochę do pracy. Plamienie pojawiło się jeszcze 2 razy..mimo leków. Na razie jest ok. Napisz czy robiłaś prenatalne..ze wzg na wiek ?
Może któraś słyszała o podobnych przypadkach?Niby zalecaja dalsza diagnostyke przy wyniku nizszym niz 1:300... Wiec bez paniki.Chciałabym zapytać jeśli mogę te dziewczyny które były już na badaniach prenatalnych i robiły test Pappa jakie wyszło wam ryzyko Trisomi 21 (ZD) ? Mam podstawowe ze względu na wiek 1:129 a skorygowane po badaniu Usg i krwi 1:496 dodam że w Usg wszystko ok kość nosowa obecna NT 1.7 I tak sobie myślę czy powinnam poszerzyć diagnostykę i zrobić te płatne badania NiftyMoże któraś słyszała o podobnych przypadkach?
Pilnuj sie! I uwazaj na siebie!W końcu do domu. Badania krwi super, żadnej infekcji. Mocz i ciśnienie do kontrolny w czwartek. Kontrola też w czwartek akurat mam wizytę.
Dali mi przeciwbólowe, jakby się pogorszyło to wrócić albo do szpitala na miejscu. Odpocząć przez kilka dni aż bóle mina.
W czwartek będę się domagać usg. Dziś już siły nie miałam. A teraz 4h podróż autobusem do domu.
Chciałabym zapytać jeśli mogę te dziewczyny które były już na badaniach prenatalnych i robiły test Pappa jakie wyszło wam ryzyko Trisomi 21 (ZD) ? Mam podstawowe ze względu na wiek 1:129 a skorygowane po badaniu Usg i krwi 1:496 dodam że w Usg wszystko ok kość nosowa obecna NT 1.7 I tak sobie myślę czy powinnam poszerzyć diagnostykę i zrobić te płatne badania NiftyMoże któraś słyszała o podobnych przypadkach?