reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Wyślij priv do Jagódki.

To normalne, że nisko czujesz. Nawet do końca ciąży możesz czuć niziutko, zależy jak się akurat ułoży dziecko.
Na początku jak zaczęłam czuć to czułam na dole najczesciej a teraz różnie. W okolicach pepka tez .
Widzimy czasem na brzuchu ruchy a D. Też już czuł pod ręka..
Dzięki dziewczyny, uspokoilyscie mnie [emoji846] na brzuchu raz widziałam a mężowi też się akurat udało poczuć pod ręką, właśnie jak dzieć był tak nisko [emoji16]mówi że to niesamowite uczucie i że w końcu wie że ktoś tam jest [emoji16][emoji16]
 
Też mam w czwartek i będzie 20+4 [emoji846] a mam pytanie, gdzie czujecie bobasa? Bo ja wczoraj tak wyraźnie poczułam ale w dole brzucha na Lini włosów łonowych i się trochę martwię czy dzieć nie jest za nisko?

PS. @jagódka czy mogę prosić o dopisanie do zamkniętego forum?
I ja tez w czwartek będzie 20+5 :) A młody kopie gdzie chce raz całkiem nisko a raz poniżej pępka nie ma reguły ;)
 
reklama
U mnie też ruchy w różnych miejscach wyczuwalne. Najczęściej nisko ale koło pępka też się zdarza.

Nie mam pojęcia jak u mnie jest z planowaną cesarką. Muszę porozmawiać z moją lekarką czy w ogóle próbować sn czy zdecydować się na cc. No i wybrać szpital. Jeszcze o tym w sumie nie myślałam.
 
Do góry