reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Myślałam o tym właśnie. Musimy się ogarnąć i zorganizować sobie miejsce na te wszystkie paczki i rzeczy bo u nas wieczny remont i wtedy go pewnie złożymy 😉
[/QUOT
nawet człowiek nie ma jak się nacieszyć :) wkłądkę do gondoli będziesz musiała uprać i wydaje mi się, że ogólnie dobrze, żeby ten wózek miał chwilkę się jednak przewietrzyć, zobacz jak szybko do Was dojechał, u nas trzeba czekać kilka tygodni
 
reklama
Okazuje się że jedna butelkę Lovi nowa w opakowaniu znalazłam w szafie po wizycie mojej siostrzenicy 😂 ale zastanawiam się nad szklaną.
ja też myślałam nad szklaną, że łatwiej dbać o higienę i moze jakoś tak zdrowiej, ale potem stwierdziłam, że nie chcę, żeby dzidzia sobie na buzię ją upuściła i mi się też ciężkiego nie będzie chciało nosić jak tzrzeba będzie wyjść, ale przyznam, że to szkło mnie kusi :)
 
ja też myślałam nad szklaną, że łatwiej dbać o higienę i moze jakoś tak zdrowiej, ale potem stwierdziłam, że nie chcę, żeby dzidzia sobie na buzię ją upuściła i mi się też ciężkiego nie będzie chciało nosić jak tzrzeba będzie wyjść, ale przyznam, że to szkło mnie kusi :)
I tak pójdziemy "szeroko" i pewnie kupimy obie 😂🤦‍♀️💁‍♀️
 
Hejka Ladies, jestem na krzywej ale jakoś lepiej znoszę niż kiedyś. Dawka glukozy oczywiście bleee ale nie dostałam muła i paraliżu języka więc jest git. Siedzę w maseczce to mnie najbardziej wk.... Nienawidzę, słabo mi się oddycha z takim ogranicznikiem. Dodałam fotę swoją na miarę czasów jakie nadeszły😂Pozdrawiam
mnie też to niedługo czeka, siedzenie w tej maseczce jest mega upierdliwe, a to dwie godziny... ja zauważyłam, że różnie znoszę krzywą w zależności od późniejszego wyniku, im gorszy tym się gorzej czułam, za pierwszym razem nie mogłam się dobudzić, żeby iść na następne pobranie :)
 
czasami ciężko się opanować z tym kupowaniem :) ach te reklamy, wydaje się, że bez żadnej z tych rzeczy nie da rady :)
To prawda. Kupiłam parę ciuszków i więcej nie, bo już mnie rodzina straszy. Jeszcze trzeba pomalować pokój, kupić szafę, komodę, łóżeczko, roletę, zasłony, materacyk, pościele, wózek, fotelik i inne tegesy.. Więc ta butelka wydaje się trywialna 😂 no ale wolałabym miec ją niż nie mieć 😂
 
A ogólnie z kupowaniem na razie nie szaleje, bo mam ciuszki po starszaku, a szykuje nam się jeszcze remont mieszkania po świętach, więc nie miałabym gdzie tego trzymać :)
 
reklama
Ok, mogę podzielić się z Wami wrażeniami z Luxmedu. Otworzyli dosłownie nowe gabinety w Poznaniu na Półwiejskiej gdzie przyjmują wyłącznie kobiety w ciąży. Krzesełka ustawione w poczekalni w odstępach 2m. Płyn antybakteryjny na wejściu. Personel profesjonalnie podchodzi do tematu, mimo ogromnego stresu na jaki jest narażany. W recepcji plexi i taśmy odgradzające dla zachowania odstępu od lady, pomiar temperatury na wejściu. Należy umawiać się telefonicznie na wizytę po uprzedniej konsultacji z lekarzem/położną. Obciążenia glukozą nie wykonują w przypadku, gdy w rodzinie cukrzyca nie występuje.
Jak pisałam krzywą zniosłam nieźle, chociaż jak przyjechał po mnie mąż prosiłam go o kanapki bo byłam pewna że dostanę delirki (po spadku cukru). Zrobił, ale nie przywiózł bo zapomniał wziąć z lodówki no i niestety dopadła mnie delirka, ale już dobrze. Czyli zakładam że badania będą w porządku.
 
Do góry