reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

W moim pakiecie nie ma konsultacji endokrynologicznej. Próbowałam zarezerwować wizytę ale wyskakuje opcja "poza pakietem" [emoji17] Mam za to internistę i dietetyka [emoji1787]

Dowiedz się w przychodni. Mi dzisiaj wszystko powiedziały. Bo ja no mogę korzystać z portalu pacjenta a za cholerę nie mogę się tam zarejestrować
 
reklama
Oo a skąd jesteś? 🙈 szczerze to pierwszy dzień cieszyłam się z tych mdłości ze wszystko w porządku ale teraz już mam dosyć :/ głodna jestem to mdli, jak jem to tak samo wiec ani w tą ani w tą :/
Ogólnie to pochodzę i całe życie mieszkałam w Krakowie, ale kupiliśmy mieszkanie w mieście męża więc teraz Krzeszowice 🙂 a Ty?
 
Babeczki z takimi dużymi brzuszkami już, ja też tak miałam dwa lata lemu z kawałkiem... Aż nie do wiary. Dziś moja pierwsza wizyta a według Om 8tc. Zobaczymy jak usg. Może pojedziemy dać moim rodzicom smoczek od razu bo i tak po drodze
 
reklama
Do góry