reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Popłakałam się ze śmiechu, dopiero zczailam o jakim wyrostku mogła pomyśleć [emoji23]
@Kasiaparasia mowa o wyrostku płciowym :) Zobacz załącznik 1057199
Hejehehehe ja tez niewierze [emoji28][emoji28][emoji28]
No już wczytałam o co chodzi :)
Myślałam ze jak kalendarze chińskie są brane na poważnie to taki wyrostek robaczkowy nie jest gorszy Hahaha :)
 
reklama
Ja to sie nie moge doczekac wizyty styczniowej. Bo licze na to ze juz sie dowiem, kto u mnie mieszka. Chcialabym zeby juz bylo wiadomo bo to bedzi 15/16 tc. A teraz ide w koncowce 11 to jeszcze nie bedzie nic wiadomo.
 
Ja to sie nie moge doczekac wizyty styczniowej. Bo licze na to ze juz sie dowiem, kto u mnie mieszka. Chcialabym zeby juz bylo wiadomo bo to bedzi 15/16 tc. A teraz ide w koncowce 11 to jeszcze nie bedzie nic wiadomo.
W 16 tc już spora szansa :) Ja pójdę w 13+0, więc też pewnie nic z tego.. Tylko u mnie to będzie wizyta styczniowa, dowiem się pewnie dopiero w lutym, ciekawość ogromna.
 
Z synem dowiedzialam sie 14+3, w sumie blisko bedziesz[emoji4].
Ciekawe czy lekarz będzie chciał coś wstępnie mówić.. 😀 No w sumie z chłopcem idzie szybciej coś tam zauważyć.. Będę prosić, żeby coś tam powiedział, ale w sumie i tak wszystko może się zmienić 😀 Trochę czekania przed nami.. 🤷‍♀️ Cała ciąża to taki czas oczekiwań.. Ciągle się na coś czeka
 
Nasze są dwujajowe, więc też wcale nie muszą być do siebie podobne 😅 Kurcze super, że parka ❤️💙 Maluszki zdrowe? Donosiła do terminu? A jak kuzynka sobie radzi? Tego się troszkę boję 😊
No leżą jeszcze na neanatologi bo urodziła ponad miesiąc wcześniej ale z dobra waga 1900 i 2100 więc nie aż takie malutkie,ale wszystko jest bardzo dobrze ,przybierają na wadze i może na nowy rok będą już w domu to są jej pierwsze dzieci 😁🥰
 
My też chcemy znać płeć dziecka. Wtedy zaczniemy myśleć nad imieniem i się poważniej przygotowywać. Jest nam obojętne czy chłopiec czy dziewczynka :)
Ale tak z ciekawości (jak nie zapomnę) to zapytam lekarkę po której stronie jest kosmówka - przy kolejnej wizycie zobaczymy czy ta teoria ramzi się sprawdzi 😆
Wizytą się nie denerwuje. Przynajmniej na razie. Bardziej mnie stresuje wizja badań prenatalnych. U mnie będą robić usg i pobierać krew w tym samym dniu. Wypada to na koniec 13 tygodnia.
 
Hej Dziewczyny przepraszam Was z góry, ale jest ponad 660 stron wpisów nie mam siły wszystkich czytać 😞 czy któraś z Was męczą mdłości? Jeśli tak jakie macie sposoby? Zaczęłam właśnie 9 tc od dwóch tygodni żołądek boli, bo to nawet nie muli tylko boli. W pierwszej ciazy miałam podobnie i tez nie znalazłam sposobu. Teraz jestem trochę odważniejsza pare łyków coli nawet zrobię, ale średnio pomaga. Zjem coś boli, nie zjem jeszcze gorzej. Nie czuje tego tylko śpię, ale jak w pracy funkcjonować. Płakać mi się już chce wieczorami. W dzień 1,5 roczny synek odwraca uwagę wiadomo przy dziecku nie ma ze boli ;) dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam przyszłe lipcowe mamusie :)
 
reklama
Ciekawe czy lekarz będzie chciał coś wstępnie mówić.. [emoji3] No w sumie z chłopcem idzie szybciej coś tam zauważyć.. Będę prosić, żeby coś tam powiedział, ale w sumie i tak wszystko może się zmienić [emoji3] Trochę czekania przed nami.. [emoji2368] Cała ciąża to taki czas oczekiwań.. Ciągle się na coś czeka
Kto wie. Moze akurat sie uda cos wypatrzec. Ja jestem pewna ze u mnie widac nie bedzie a i tak bede pytac[emoji1787]
W ciazy sie czeka, po urodzeniu tez sie czeka, bo najpierw na usmiech, na pierwszego ząbka, na pierwsze mama, na pierwszy krok. Ja mimo tego ze syn ma 10 lat ciągle czekam... az posprzata z wlasnej woli swoj pokoj
 
Do góry