reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Ja też mam wagę na minusie przez mdłości. Ubyło mi 2 kg od wagi z dnia potwierdzenia ciąży. Mam nadzieję nadrobić w drugim trymestrze. Ja mam szczupłą sylwetkę więc wg norm mogę sporo przytyć, ale na razie nie było mi dane. Jutro zapytam lekarki czy mam jakieś powody do niepokoju.
No i spodziewam się już USG przez brzuch (12 tydzień). Męża niestety nie będzie, bo wyskoczył Mu wyjazd służbowy, ale po świętach jedzie ze mną na prenatalne więc sobie dzidziusia dokładnie pooglądamy ;)
 
reklama
Ja też mam wagę na minusie przez mdłości. Ubyło mi 2 kg od wagi z dnia potwierdzenia ciąży. Mam nadzieję nadrobić w drugim trymestrze. Ja mam szczupłą sylwetkę więc wg norm mogę sporo przytyć, ale na razie nie było mi dane. Jutro zapytam lekarki czy mam jakieś powody do niepokoju.
No i spodziewam się już USG przez brzuch (12 tydzień). Męża niestety nie będzie, bo wyskoczył Mu wyjazd służbowy, ale po świętach jedzie ze mną na prenatalne więc sobie dzidziusia dokładnie pooglądamy ;)
Jutro masz wizyte? O której?[emoji16] ja mam jutro na 17:15.
 
No ja przy wzroście 158cm zaczynałam z waga 46kg tylko [emoji85] wiec nie martwię się ze tyle przybieram bo z 5kg normalnie i tak by mi się przydało ale przed ciąża za cholercie nie mogłam przytyć, szybka przemiana materii, od dziecka ledwo co mieściłam się w normach. Boje się tylko ze mimo ze ja taka drobna dzidzia będzie po tatusiu który urodził się z wagą prawie 5kg [emoji15]
w pierwszej ciąży przy 164cm do porodu przytylam 16kg =65kg i urodziłam Sn 4.500 wszyscy zastanawiali się jak dalam radę ale wcale nie było tak źle wszystko robi natura spojenie się rozchodzi a główka wydłuża - dasz radę
 
Hejka jestem po wizycie,
Wszystko ok wyniki tez badał mnie tylko, usg nie robil z racji tych prenatalnych kilka dni temu. Co do plamien to powiedział ze dalej duphaston brac i tyle zakaz współżycia. A co do choroby to powiedział ze jak bedzie mnie bardzo rozkładać to lepiej isc do internisty po antybiotyk bo jak ja choruje to dzidziuś tez. I bezpieczniej jest wyleczyć szybciej sie niż chodzic z chorobą.
Nastepna wizyta 8 styczeń :)
 
Witajcie dziewczyny w końcu znalazłam grupę jestem w 8 tygodniu ciąży termin mam na 29 lipca Mam nadzieję że wszystko będzie w porządku Jestem mamą chłopca 11 lat i dziewczynki 7😀
 
Witajcie dziewczyny w końcu znalazłam grupę jestem w 8 tygodniu ciąży termin mam na 29 lipca Mam nadzieję że wszystko będzie w porządku Jestem mamą chłopca 11 lat i dziewczynki 7😀
Witaj, gratulacje! Starsze dzieci już wiedzą? Cieszą się na wieść o maluszku? :)
 
reklama
Kochane Mam do Was pytanie na ostatniej wizycie to znaczy 13 grudnia Dostałam lek Acard tak naprawdę nie wiem na jakiej podstawie i trochę obawiam się go brać mam wrażenie że trochę tak profilaktycznej ale czytam o nim i piszę że nie jest zalecany kobietom w ciąży tym bardziej w pierwszym trymestrze czy wam również zlecono ten lek jeżeli macie go zlecone to z jakiegoś konkretnego powodu czy również profilaktycznie?
 
Do góry