reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

To chyba geranium z tego co kojarzę, takiej metody nie znałam. Na zatkane ucho nie raz lix krople stosowałam, bardzo są skuteczne, ale na pewno trzeba to z lekarze skonsultować bo ni wiem czy w ciąży można stosować.
 
reklama
Wczoraj wieczorem miałam wizytę i jestem bardzo zadowolona :) mam świetnego lekarza, który wczoraj bardzo mnie zaskoczył... na początku wizyty zaczęłam rozmowę o badaniach prenatalnych ( na które już jestem umówiona do innej kliniki ) i mówiłam mu że bardzo się ich boje, ze to ogromny stres, że czytałam wiele historii kobiet którym wyszedł zły wynik a potem wszystko było ok itd. A mój lekarz na to że mnie rozumie, i to nie jest przymus ale musial mnie o tym poinformować i że mam zrobic jak uważam, że nie muszę się stresować po czym zaprosił mnie na usg. Zawsze na usg pozwala mi nagrywać filmiki więc mam piękną pamiątkę jak moje maleństwo fika w brzuszku :) i tak robi mi to usg, ogląda dokładnie, pokazuje, tłumaczy a ja sobie uświadamiam że w poprzednich ciążach inna lekarka robiła mi usg w ciągu minuty zawsze mówiąc że wszystko ok. Po tym usg poszłam się ubrać a lekarz usiadł do biurka i dosyć długo klikał w komputerze po czym wydrukował 2 kartki a ja przerażona myślałam że to zlecenia kolejnych badań. Mój lekarz uśmiechnął się i powiedzial ze troszkę mnie oszukał bo właśnie zrobił mi usg prenatalne abym była spokojna i abym to badanie przeszła w miejscu które znam i bez niepotrzebnego stresu :) usg wyszło super, jest kość nosowa, przezierność też ok, serduszko i inne narządy też w porządku :) kiedy mi to powiedział to tak poprostu się popłakalam, że są jeszcze tacy lekarze. On powiedział że lubi patrzec kiedy jego pacjentki są szczęśliwe bo wtedy widzi sens swojej pracy ;) a i to usg zrobił mi bezpłatnie 😂 Dziewczyny życzę Wam Spokojnych Świąt, cieszmy się z naszych brzuszków i głaskajmy je :)
 
Dzień dobry :)

Drogie Mamusie, życzę Wam zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w radosnej atmosferze z tymi, których kochacie.

Mam nadzieję, że reakcja rodzin na wieść o dzidziusiach pozytywnie przerośnie Wasze oczekiwania. No i że uda Wam się naprawdę skorzystać z tych świąt.

Dobrego apetytu ;) i wesołych świąt! 🎄🎄
 
Cześć Dziewczyny :) pomyślałam o rejestracji w taki piękny dzień jak Wigilia Bożego Narodzenia 👶
Jestem w 8 tc, termin mam na 3.08. ale poprzednie ciąże kończyły się przed terminem, więc rejestruje się na licpowkach. To moja 3 ciąża :) Jestem mamą 6.5 letniego Jasia i 4. 5 letniego Ignasia :)
 
reklama
Cześć Dziewczyny :) pomyślałam o rejestracji w taki piękny dzień jak Wigilia Bożego Narodzenia 👶
Jestem w 8 tc, termin mam na 3.08. ale poprzednie ciąże kończyły się przed terminem, więc rejestruje się na licpowkach. To moja 3 ciąża :) Jestem mamą 6.5 letniego Jasia i 4. 5 letniego Ignasia :)
[/QUOTE
Witamy ❤
 
Do góry