reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
Gratuluje[emoji3590]
Hej
Ja tak szybko
Ślub się udał wesele też, bylo głośno, tańce i uff policji nie było. Nadrobię was w tygodniu [emoji8]
Zaliczyłam dzisiaj pierwszego pawika. Tak nagle mnie złapało. Udało nam się wczoraj trochę udekorować dom. Pokaże Wam moją ulubioną dekoracje. My mamy pieska takiego przytulaska.
IMG_20201205_203803.jpeg
Screenshot_20201109_212745_com.huawei.himovie.overseas.jpeg
 
Dziewczyny co na zaparcia ?
Boze juz 4 dni i nic, nawet mnie nie goni na kibelek ... ;(
Suszone morele , śliwki, figi, rodzynki, daktyle, orzechy włoskie, pekan, migdały, na nasiona dyni, są szczególnie pomocne w pobudzeniu ruchów perystaltycznych jelit. Mi pomagają orzeszki ziemne solone. Z orzechami trzeba uważać bo mogą uczulać... ja nie zauważyłam takiego problemu u siebie. [emoji4]
 
I mnie dziś dopadły mdłości 🤢 rano próbowałam sobie zrobić tosty to wróciłam do łóżka i poprosiłam męża bo nie dałam rady. Zjadłam i było lepiej ale ciągle coś mnie tak kręci i co chwilę coś podjadam bo mam wrażenie że to z głodu
 
Do dziewczyn, ktore biora progesteron, bo plamia. Jak sie go dawkuje??? Znajoma mi wyslala, lekarz powierzyl mnie naturze, opowiadalam. Myslalam, ze juz mniej plamie i bedzie tylko lepiej. /zaczelo sie we wt wieczorem/. Dzis boli mnie brzuch jak na okres, dziwnie i plecy. Rano znow bylo plamienie, ale duzo intensywniejsze niz to co od poczatku. Koloru ciemny braz, to juz nie byl pomieszany sluz, tylko ten mocny braz.
Potrzeba mi sil, chce nadal wierzyc ze bedzie dobrze. W glebi serca strasznie sie boje. Dzis jest 7+4 w szafie mam progesteron 200mg, niemiecki jak go dawkowac? Do lekarza w pl moge zadzwonic dopiero jutro.
Ja biorę duphaston 2x 1
 
A co chcesz wiedziec? Moja siostra miala dodatni wynik w ciąży
Hej, mi wyszły teraz takie niejednoznaczne wyniki:
IgM 0,97 INDEX - do 1,0 wynik niejednoznaczny zaleca się powtórzyć badanie po 3tyg
IgG <0,2 negatywne
I po przebuszowaniu internetu wychodzi albo że to wynik fałszywie dodatni IgM albo świeże zakażenie (to mi się dziwne wydaje być, od miesiąca praktycznie nie ma mnie w kuchni, nie jem żadnych warzyw na surowo (odrzuciło mnie od wszystkiego), z owoców tylko banan, brak zwierząt na pokładzie)

I mam dylemat po prostu czy czekać spokojnie na wizytę u mojej gin - za 10dni czy spróbować zrobić te badania raz jeszcze może w innym laboratorium...
 
Hej, mi wyszły teraz takie niejednoznaczne wyniki:
IgM 0,97 INDEX - do 1,0 wynik niejednoznaczny zaleca się powtórzyć badanie po 3tyg
IgG <0,2 negatywne
I po przebuszowaniu internetu wychodzi albo że to wynik fałszywie dodatni IgM albo świeże zakażenie (to mi się dziwne wydaje być, od miesiąca praktycznie nie ma mnie w kuchni, nie jem żadnych warzyw na surowo (odrzuciło mnie od wszystkiego), z owoców tylko banan, brak zwierząt na pokładzie)

I mam dylemat po prostu czy czekać spokojnie na wizytę u mojej gin - za 10dni czy spróbować zrobić te badania raz jeszcze może w innym laboratorium...
A to raczej nie bedzie wiedziała co masz zrobić bo jej po prostu wyszły dodatnie.
 
reklama
Hej, mi wyszły teraz takie niejednoznaczne wyniki:
IgM 0,97 INDEX - do 1,0 wynik niejednoznaczny zaleca się powtórzyć badanie po 3tyg
IgG <0,2 negatywne
I po przebuszowaniu internetu wychodzi albo że to wynik fałszywie dodatni IgM albo świeże zakażenie (to mi się dziwne wydaje być, od miesiąca praktycznie nie ma mnie w kuchni, nie jem żadnych warzyw na surowo (odrzuciło mnie od wszystkiego), z owoców tylko banan, brak zwierząt na pokładzie)

I mam dylemat po prostu czy czekać spokojnie na wizytę u mojej gin - za 10dni czy spróbować zrobić te badania raz jeszcze może w innym laboratorium...

A drogie to badanie? Może powtórz dla świętego spokoju jeśli masz możliwość
 
Do góry