reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
Dokładnie wszędzie tylko jest napisane, że poranne mdłości... Współczuję wymiotów to musi być bardzo uciążliwe jeśli masz tak codziennie.
Różnie z tym wymiotowaniem bywa. Teraz to już coraz rzadziej. Zresztą wolę wymiotować bo po tym lepiej się czuje a jak nie wymiotuje to różnie jest z mdłościami. Ale bywało tak, że wymiotowalam codziennie przez tydzień, potem kilka dni spokoju i znowu wymiotowanie. Teraz to tak dwa razy w tygodniu zwymiotuje.
 
Mi co prawda zgaga odpuściła chociaż miałam ją tylko z początku, ale ten dyskomfort wieczorem męczące ... Uczucie pełności też mi towarzyszy nieważne ile zjem, ale ja jestem leżąca, więc może też inaczej by było gdybym mogła się chociaż kawałek przespacerować.
Mi spacery za dużo nie dają. Muszę wychodzić z psem, wdrapać się na 4 piętro... W weekend byliśmy za miastem, świeże powietrze, las, spacery, a wieczorem to samo.
 
Dziewczyny a mnie cały zeszły tydzień tak macica ciągnęła, teraz dopiero zaczynam 11tc i dzisiaj z ledwością się w moje najluzniejsze dżinsy wbiłam w pasie [emoji1751] Już niestety 2kg do przodu mimo że jem jak wcześniej i ruszam się podobnie... No trudno chyba trzeba już zamówić gacie ciążowe bo po świętach pozostanie mi dres do biura...
 
Dziewczyny a mnie cały zeszły tydzień tak macica ciągnęła, teraz dopiero zaczynam 11tc i dzisiaj z ledwością się w moje najluzniejsze dżinsy wbiłam w pasie
emoji1751.png
Już niestety 2kg do przodu mimo że jem jak wcześniej i ruszam się podobnie... No trudno chyba trzeba już zamówić gacie ciążowe bo po świętach pozostanie mi dres do biura..
Dżinsy juz odłożyłam, trudno sie w nich zapiać. Obecnie ciagle mecze jedne materiałowe spodnie, ktore kiedyś kupiłam jak przytyłam a teraz sa idealne.
Liczę, ze po świętach będą wyprzedaże wiec moze cos uda sie kupic w dobrej cenie. Dziewczyny pisały, ze spodnie z Lidla kupowały i sa ok.
 
Dzisiaj byłam u ginekologa , dziecko ma 51 mm , ogólnie badania wszystkie dobre , przezierność karkowa 1 mm , dziecko rozwija się prawidłowo , tętno 140 , podobno chłopiec ale większą pewność będę miała 18 stycznia na kolejnej wizycie , mam nadzieję że jednak będzie dziewczynka choć najważniejsze aby zdrowe :)
 
reklama
Dziewczyny, które były dzisiaj na badaniach, gratulacje dla Was, bardzo się cieszę, że mamy dzisiaj same dobre wiadomości na forum. U mnie za to ciężki dzień, przyjaciółka była na badaniach i okazało się, że jej ciąża zatrzymała się na 7 tygodniu, teraz ma 9. Także smutna wiadomość przed Świetami dla niej.

Ja powiedziałam o ciąży rodzicom od razu, mama to w zasadzie wiedziała o każdym teście, jaki robiłam co miesiąc [emoji28] Jednej przyjaciółce też powiedziałam od razu a pozostałym przyjaciółkom, teściowej i w pracy powiedziałam po pierwszym usg w 8tc. Z resztą świata czekam do po prenatalnych. Badanie mam w środę.
 
Do góry