reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Ja zwykle daję dorosłym prezenty w kopertach i każdy jest przyzwyczajony (np. karnet na basen, bon podarunkowy, bilety na rejs... w zależności, co kto lubi/potrzebuje). Tym razem jednak zawartość może się okazać zaskakująca 😎

Bam!!! Bedzie best gift ever!
Krolowymi prezentow w te swieta bedziemy 👸
 
Na grabiszynskiej robiłam betę koło 16:30 i 2 godz. później już były wyniki :) czy wszystko tak szybko nie wiem :)
Ja w diagnostyce jakoś 4 godziny zawsze czekam, w dialabie czekałam ostatnio 2 godziny bo właśnie mają od razu laboratorium na miejscu, ale jednocześnie jakoś standard przyjęcia jest ciut wkurzający. No nic. Bety już nie planuję robić, a resztę badań będę robić przez medicover.
 
Moje Lipcoweczki (jak to ładnie brzmi, fajnie mieć urodziny w wakacje ;D) Kiedy chcecie mówić w pracy? Po wizycie z ❤️? Czy jak się skończy 1 trymestr?
Jak tylko pojawi się ❤ i w sumie zaraz po wizycie.
Wizyta 17.11 , będzie 7 tydzień więc naprawdę mocno liczę na te kochane serduszko. I zaraz następnego dnia z rana pokazuję szefowej.
 
Ja tez powiem w pracy po wizycie z sercem. A rodzince to nie wiemy, pewnie mój maz sie wygada swojej mamusi po mojej 1 wizycie [emoji23]
Kurcze, robilam o 8:30 badania - morfologia i pakiet tarczycowy juz dawno wstawili a bety ani widu ani słychu.
Dziewczyny a tsh 3,3 to bardzo źle? Wizyta u gina w srode, nie wiem czy on mi cos moze przepisac (pierwszy raz u niego bede) czy to tylko Endo może?
 
Ja tez powiem w pracy po wizycie z sercem. A rodzince to nie wiemy, pewnie mój maz sie wygada swojej mamusi po mojej 1 wizycie [emoji23]
Kurcze, robilam o 8:30 badania - morfologia i pakiet tarczycowy juz dawno wstawili a bety ani widu ani słychu.
Dziewczyny a tsh 3,3 to bardzo źle? Wizyta u gina w srode, nie wiem czy on mi cos moze przepisac (pierwszy raz u niego bede) czy to tylko Endo może?
Powinno być tsh poniżej 2 przy staraniach i przy ciąży. Polecam skonsultować się z endokrynologiem. U mnie endokrynolog zbijał takie tsh jeszcze nim zaszłam w pierwszą ciążę.
 
reklama
Hej :-) ja też się witam
Beta:
29.10: 58
04.11: 648 (4t+4)
Progesteron:
04.11 15ng/mL


Nie myślicie że to trochę za niski poziom progesteron lub bety jak na ten tydzień?
 
Ostatnia edycja:
Do góry