reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Moje Lipcoweczki (jak to ładnie brzmi, fajnie mieć urodziny w wakacje ;D) Kiedy chcecie mówić w pracy? Po wizycie z ❤️? Czy jak się skończy 1 trymestr?

O tym samym moj mily wczoraj mowil gdy mu powiedzialam: “zawsze chcialem miec urodziny w wakacje”
Musialam zbic ta banke i mu uswiadomic ze to nie beda jego urodziny 🤣🤣🤣
 
Ja przy córkach bet nie robiłam, szczerze nawet nie myślałam o tym. Teraz zrobiłam bo na koncie poronienie mam i tylko dlatego. Ale beta to też nie zawsze wskaźnik. Rok temu ładnie przyrastała a w 10 tyg było poronienie zatrzymane.
to mnie wlasnie przeraza i wstrzymuje oddech zeby wszystko bylo dobrze.
 
Hej przyszłe mamusie 🙂
Termin z obliczeń 6 lipiec 👍 to prawda fajnie jest mieć urodziny w wakacje. Na pokładzie dwuletnia córka(z sierpnia).
W poprzedniej ciąży też uczestniczyłam tutaj na forum, przy zagrożonej ciąży bardzo dziewczyny były pomocne swoimi doświadczeniami i ciepłym słowem. Mam nadzieję że w tej grupie każda z nas będzie czuła się jak najlepiej ☺️
 
Dziewczyny, mam wyniki z wczoraj:
Beta Hcg 7858
Progesteron 36,8
Witamina D: 37,6
Wszystkie wyniki plasują się w normach. Witamina D w normie optymalnej, co mnie cieszy, bo słońca będzie coraz mniej.
Ostatni okres był 29.09.
Jeszcze dziś wizyta u gina. Czuję się spokojniejsza.
Życzę nam wszystkim pogodnego dnia, mimo paskudnej - przynajmniej we Wrocławiu - aury🙂🌞
Gdzie tak szybko wyniki?
 
reklama
Do góry