reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Dziewczyny, mam wyniki z wczoraj:
Beta Hcg 7858
Progesteron 36,8
Witamina D: 37,6
Wszystkie wyniki plasują się w normach. Witamina D w normie optymalnej, co mnie cieszy, bo słońca będzie coraz mniej.
Ostatni okres był 29.09.
Jeszcze dziś wizyta u gina. Czuję się spokojniejsza.
Życzę nam wszystkim pogodnego dnia, mimo paskudnej - przynajmniej we Wrocławiu - aury🙂🌞
Super wyniki! ❤️
Mam pytanie o witaminę D, czy to jest to badanie czy jakieś inne?
 

Załączniki

  • 2E75C3C9-625C-49B4-B4D6-206596944504.jpeg
    2E75C3C9-625C-49B4-B4D6-206596944504.jpeg
    55,6 KB · Wyświetleń: 41
reklama
Dziewczyny, mam wyniki z wczoraj:
Beta Hcg 7858
Progesteron 36,8
Witamina D: 37,6
Wszystkie wyniki plasują się w normach. Witamina D w normie optymalnej, co mnie cieszy, bo słońca będzie coraz mniej.
Ostatni okres był 29.09.
Jeszcze dziś wizyta u gina. Czuję się spokojniejsza.
Życzę nam wszystkim pogodnego dnia, mimo paskudnej - przynajmniej we Wrocławiu - aury🙂🌞
Czyli Alina podobnie jak moja. A który to był tydzień i dzień. Ja 5+1 miałam 7864 betę. Dziś zrobiłam powtórkę
 
Zazdroszcze wam tych bet. Ja w NL, gdzie na badanie bety zero szans i musze zyc w niepewnosci 🙈
Milego dnia wszystkim 🤩
 
A ja mam dziś nerwowy dzień w pracy że tylko wybuchnąć 😡 Na takiej jednej maszynie pracuję ja i taki facet na innej zmianie. Od jakiegoś czasu on robi sobie te lżejsze rzeczy a mnie na następny dzień zostają same ciężkie. Nie będę się w szczegóły rozpisywać ale ma mnie roznieść z tych merwów. Dobrze że jutro piątek 😑
 
reklama
Zazdroszcze wam tych bet. Ja w NL, gdzie na badanie bety zero szans i musze zyc w niepewnosci 🙈
Milego dnia wszystkim 🤩
Ja przy córkach bet nie robiłam, szczerze nawet nie myślałam o tym. Teraz zrobiłam bo na koncie poronienie mam i tylko dlatego. Ale beta to też nie zawsze wskaźnik. Rok temu ładnie przyrastała a w 10 tyg było poronienie zatrzymane.
 
Do góry