reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Link nie pomoże jak nie jest osoba dodana.. niestety. Ania się od wczoraj nie odzywa. Mam nadzieję, że isę odezwie niebawem bo szczerze trochę smuci mnie ta sytuacja :( Tym bardziej, że mam jutro wizytę ciążową i chciałam się z Wami podzielić
Mam nadzieje, ze Ciebie wreszcie doda.. jakim cudem pominęła Ciebie jak pisałaś z nią o tej grupie, czarna magia :( ... mam jeszcze taki pomysł. Wrzuciłabyś może tu jeszcze raz liste osób na forum zamknięte żebyśmy zobaczyły kto nie ma dostępu? Moze będzie prościej jak takie osoby polubia Twój komentarz i dopiszesz je Ani? Sprawniej może pójdzie, bo dlugo to idzie..
 
reklama
Mam nadzieje, ze Ciebie wreszcie doda.. jakim cudem pominęła Ciebie jak pisałaś z nią o tej grupie, czarna magia :( ... mam jeszcze taki pomysł. Wrzuciłabyś może tu jeszcze raz liste osób na forum zamknięte żebyśmy zobaczyły kto nie ma dostępu? Moze będzie prościej jak takie osoby polubia Twój komentarz i dopiszesz je Ani? Sprawniej może pójdzie, bo dlugo to idzie..
Tylko Ania w ogóle nie odpisuje. Nie wiem dlaczego. Sama się tym bardzo zaczynam denerowować.. Wczoraj odpisała Ania też była zdziwiona, że nie mam dostępu, po czym niestety zamilkła. W poniedziałek pisała, że źle się czuje, ale serio bardzo bym chciała do Was bo mi źle i chciałam się wyżalić :(
 
Tylko Ania w ogóle nie odpisuje. Nie wiem dlaczego. Sama się tym bardzo zaczynam denerowować.. Wczoraj odpisała Ania też była zdziwiona, że nie mam dostępu, po czym niestety zamilkła. W poniedziałek pisała, że źle się czuje, ale serio bardzo bym chciała do Was bo mi źle i chciałam się wyżalić :(
My na poprzednim forum też mieliśmy ta sama historie, wiedziałam, że gładko nie pójdzie i jednych doda, a drugich nie.. dziś jest środa, ja bym się przypomniała, bo może zapomniała o waszych wiadomościach
 
My na poprzednim forum też mieliśmy ta sama historie, wiedziałam, że gładko nie pójdzie i jednych doda, a drugich nie.. dziś jest środa, ja bym się przypomniała, bo może zapomniała o waszych wiadomościach
Przypomnę się jutro rano jak dizś nie odpisze. Wchodziłam na jej profil i widzę, że dziś jej nie było w ogóle więc mam nadzieję, że będzie lepiej. Pamiętam też, że tak było właśnie te 5 lat temu.. nim były wszystkie to chyba 2 tyg było zamieszania, ale serio właśnie siedzę i płaczę bo mi beznadziejnie w tej ciąży a nie ma komu napisać jak mam dziś koszmarnie kryzysowy dzień :(
 
Poczekaj na drugi trymestrze. Ja będę się w drugim trym szczepić jakoś 16 tc
No jeszcze mam czas , a i tak siedzę w domu cały czas, prawie nie wychodzę nigdzie , więc nie narażam siebie na jakieś niebezpieczeństwo a i w ogóle moim zdaniem to bardziej straszą kobiet w ciąży niż jest naprawde.
Ale oczywiście każdy musi przemyśleć temat i podjąć prawidłową dla siebie decyzje .
Wszystkim zdrówka😘😘😘
 
Mam nadzieję, że niedługo do nas dołączysz... [emoji17]
Tylko Ania w ogóle nie odpisuje. Nie wiem dlaczego. Sama się tym bardzo zaczynam denerowować.. Wczoraj odpisała Ania też była zdziwiona, że nie mam dostępu, po czym niestety zamilkła. W poniedziałek pisała, że źle się czuje, ale serio bardzo bym chciała do Was bo mi źle i chciałam się wyżalić :(
 
reklama
Do góry