reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Przypomnę się jutro rano jak dizś nie odpisze. Wchodziłam na jej profil i widzę, że dziś jej nie było w ogóle więc mam nadzieję, że będzie lepiej. Pamiętam też, że tak było właśnie te 5 lat temu.. nim były wszystkie to chyba 2 tyg było zamieszania, ale serio właśnie siedzę i płaczę bo mi beznadziejnie w tej ciąży a nie ma komu napisać jak mam dziś koszmarnie kryzysowy dzień :(
Co się dzieje kochana? Fizycznie się źle czujesz czy samopoczucie dupne? Pogoda jest tez beznadziejna, nie ma słonka, to nie poprawia nastroju 😕. Mam nadzieję, ze jutro juz bedzie lepiej.
 
reklama
Ja też do was zaglądam, tylko że dziś mam taki dzień że wystarczy że dziewczyny na forym zamknietym solidnie już nastraszyłam.
Po co miałam jeszcze was tu o zawał przyprawiać 😅
 
Dziękuję ale ja nawet sama nie wiem o co mi chodzi. Wybilo mnie dziś kilka drobiazgów i jakoś teraz beczę nie wiem nawet o co.. po prostu myślę że tylko ciężarna może zrozumieć ten stan. Mimo że widzę jak mąż się stara to nie zdejmie ze mnie tej beznadziejnej cukrzycy, czekam na to sanco i jakoś mni stres dopada, jest mi ciągle zimno, byłam na wizycie i dzidzia spała i oczywiście kij wie czemu sobie wkrecam mimo że lekarz mówił że wszystko super i po prostu śpi s ja już rozkminiam czy to nie przez cukrzycę coś nie tak.. no sama nie wiem. Co gorsze głowa mówi że sama sobie robię problem a serce widzi ten turbo problem i nie mogę się uspokoić.. sama nie wiem czemu [emoji24]
Może chcesz pogadać na priv?
 
Dziękuję ale ja nawet sama nie wiem o co mi chodzi. Wybilo mnie dziś kilka drobiazgów i jakoś teraz beczę nie wiem nawet o co.. po prostu myślę że tylko ciężarna może zrozumieć ten stan. Mimo że widzę jak mąż się stara to nie zdejmie ze mnie tej beznadziejnej cukrzycy, czekam na to sanco i jakoś mni stres dopada, jest mi ciągle zimno, byłam na wizycie i dzidzia spała i oczywiście kij wie czemu sobie wkrecam mimo że lekarz mówił że wszystko super i po prostu śpi s ja już rozkminiam czy to nie przez cukrzycę coś nie tak.. no sama nie wiem. Co gorsze głowa mówi że sama sobie robię problem a serce widzi ten turbo problem i nie mogę się uspokoić.. sama nie wiem czemu [emoji24]
Ja też czasem rycze bez powodu a potem się śmieje i mam takie dziwne czady że sama siebie nie rozumiem. Nie zamartwiaj się napewno jest wszystko dobrze 😘
 
Dziewczyny mam pytanie bo bardzo boli mnie wyjątkowo dzisiaj głowa :( co mogłabym wziąć ? Jak sobie radzicie z bólem głowy ? Posmarowałam amolem ale nie pomogło zbytnio. Można w ciąży chyba jakiś paracetamol czy apap ? Kurde masakra
 
reklama
No a brak dostępu do forum to już taki gwoźdz do trumny [emoji24]
Jestesmy tu z Tobą nadal ❤️. Myślę, że każda z nas ma nie raz takie dni, ze by się zapłakała, też to przerabiałam, mimo, że ogolnie nie mogę narzekać. Co najwyzej mnie mdlosci i bole glowy wykanczaly, ale nie mam cukrzycy, problemow z tarczycą, odpukac poki co wszystko ksiązkowo, a i tak byly dni ze bylo mi strasznie zle… Pozwol sobie na to, masz prawo miec gorsze dni i popłakac sobie i pokrzyczeć, produkujesz teraz Człowieka, no kurde to nie jest prosta sprawa. Moze spraw sobie jakis prezent, nie wiem moze mega wygodną poduchę ciążową?
 
Do góry