reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Jaka wspaniała wiadomość!!! Ale Ci zazdroszcze że masz już te prenatalne za sobą i że wszystko dobrze 😊 marze o tym żeby był już poniedziałek i moje badanie mimo że są święta to nie mogę się skupić na niczym tylko myślę o tych zblizajacych sie prenatalnych.. w poprzedniej ciąży którą straciłam wyszły fatalne i wiadomo że boje się podwójnie bo wiem że nie zawsze te wiadomości są wspaniałe :( jednak nadzieję mam ogromną że tym razem będzie okej.. trzymajcie za mnie kciuki!! Oby ten weekend zleciał jak najszybciej🥰
Też mam święta w niepewności bo prenatalne w środę. Ale staram się póki co nie stresować, tylko cieszyć świętami. Musi być dobrze 😊😊
 
reklama
Dziewczyny, jak radzicie sobie z tymi mdłościami ? Kurde nic prawie nie jem, a jak zjem to wszystko ze mnie wychodzi …( ja się przejmuje że się nie odżywiam normalnie i żeby to nie zaszkodziło jakoś…(
 
a w którym jesteś tygodniu ? ktoś już wiem że pisał że po 12t wszystko zaczęło się uspokajać.

wiesz co moja kuzynka ( straszne chuchro wychudzone ) prawie całą ciążę niestety wymiotywała, przytyła tylko tyle co przez dodatek samej ciąża a gdy urodziła to się okazało że jest jeszcze chudsza niż przed ciążą. A dziewuszka zdrowa i jak malowana. Gdyby było coś nie tak to na morfologii to wyjdzie.
 
Dziewczyny, jak radzicie sobie z tymi mdłościami ? Kurde nic prawie nie jem, a jak zjem to wszystko ze mnie wychodzi …( ja się przejmuje że się nie odżywiam normalnie i żeby to nie zaszkodziło jakoś…(
Ja biore przepisane od lekarza czopki torecan na mdłości i wymioty. Bardzo mi to pomogło a też strasznie sie meczyłam całymi dniami i nic nie jadłam. Teraz jem wszystko jak leci i w końcu czuje się dożywiona jak należy 😀
 
reklama
Do góry