reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Dzięki! Jak tam u Ciebie ? Jak sie czujesz ? Kiedy Cie wypuszczą do domku ?
Po Świętach 🤷‍♀️
Rano był obchód i zrobili usg żeby zobaczyć co i jak przed decyzją.
No krwiak się jeszcze cały nie usunął, jeszcze tam zalegają różne skrzepki więc następne badanie kontrolne w poniedziałek i ewentualne wypuszczenie we wtorek.

A czuję się bardzo dobrze tylko że zanudzam się tu do granic możliwości.
Na oddziale ostatecznie zostałam już tylko ja więc dookoła cisza jak makiem zasiał.
Jedyne co słyszę to samochody za oknem i niemowlaczka jak płacze na dole co kilka godzin ( pewnie przy porze karmienia ).
Jakoś muszę jeszcze 3 dni wytrzymać 😅👍
 
Po Świętach 🤷‍♀️
Rano był obchód i zrobili usg żeby zobaczyć co i jak przed decyzją.
No krwiak się jeszcze cały nie usunął, jeszcze tam zalegają różne skrzepki więc następne badanie kontrolne w poniedziałek i ewentualne wypuszczenie we wtorek.

A czuję się bardzo dobrze tylko że zanudzam się tu do granic możliwości.
Na oddziale ostatecznie zostałam już tylko ja więc dookoła cisza jak makiem zasiał.
Jedyne co słyszę to samochody za oknem i niemowlaczka jak płacze na dole co kilka godzin ( pewnie przy porze karmienia ).
Jakoś muszę jeszcze 3 dni wytrzymać 😅👍
No to dobrze że sie jakoś tam trzymasz i dajesz radę, dzielna jesteś 🥰
 
Hej dziewczyny jeny jak ja sie stresuje :( proszę o pocieszenie ! Dzisiaj znowu na wieczór brązowe plamienie :( nie wiem skąd to się u mnie bierze miałam kilka dni spokoju i teraz znowu… czy to jakiś krwiak sie oczyszcza czy co…
:( na wizyta w poniedziałek… obym dotrwała i oby coś się rozjaśniło :(
 
odpoczywaj, leż jak najwięcej jeśli masz możliwość , poniedziałek już pojutrze.
Jeśli te plamienia są brązowe to nie ma tragedii, w szpitalu tutaj też między innymi powiedzieli mi że sygnałem alarmowym jest pojawienie się żywej czerwonej krew.
 
Hej dziewczyny jeny jak ja sie stresuje :( proszę o pocieszenie ! Dzisiaj znowu na wieczór brązowe plamienie :( nie wiem skąd to się u mnie bierze miałam kilka dni spokoju i teraz znowu… czy to jakiś krwiak sie oczyszcza czy co…
:( na wizyta w poniedziałek… obym dotrwała i oby coś się rozjaśniło :(
Hej, ale może jak brązowe to może jakieś naczynko pękło. Mi się wydaje, że teraz serio tam wszystko takie delikatne..
 
@wikoosia Ty dalej nie masz dostępu do zamkniętej? @izabela.keska@vp.pl ? Jak u Ciebie Z tym dostępem? Tylko Wy zostałyście bez? Pisałam jeszcze w czwartek i piątek jak dobrze pamiętam, ale może przypomnijcie się jeszcze osobiście?
Nie ja nie mam dalej dostępu. Komu mam się przypomnieć ? Dajcie linka do tej grupy proszę.
 
Ostatnia edycja:
Nie ja nie mam dalej dostępu. Komu mam się przypomnieć ? Dajcie linka do tej grupy proszę.
Link niestety nic nie da. Administrator musi Cię dodać do zamkniętej, bo my nie możemy tego zrobić.
Masz jakieś leki na plamienie? Ja dosyć długo plamiłam, na samym początku w listopadzie ok.4 dni, a później od 3 grudnia do niedawna. Ale biorę duphaston i się uspokoiło 🙂 lekarz jeszcze zabronił sexu, więc lepiej odpuścić.
 
reklama
Do góry