reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Ja sie kiepsko czuje w te upaly. Tez mala jest jakos mniej aktywna, niby ruchu sa ale zdecydowanie slabsze. Nie wiem czy to przez upaly czy cos jest nie tak, dzis ide na ktg to sie podpytam czy wszystko ok :-)
 
reklama
Ja sie kiepsko czuje w te upaly. Tez mala jest jakos mniej aktywna, niby ruchu sa ale zdecydowanie slabsze. Nie wiem czy to przez upaly czy cos jest nie tak, dzis ide na ktg to sie podpytam czy wszystko ok :-)
Ja za to bardzo go czuję jak odpoczywam i do tego skurcze od czasu do czasu więc myślę ze porod bedzie szybciej
 
no właśnie jak to jest z tym przepisem, że sprawy urzędowe zakatwia sie tam gdzie się urodziło a nie tam gdzie mieszka 🤔
Znajoma rodziła w zupełnie innym mieście a sprawy załatwiała w swoim na spokojnie.
Albo akurat wyjadę gdzieś na weekend i ups zacznę rodzić.
Ten przepis jest ... dziwny.
Hej 😊 zawsze jest opcja żeby załatwić przez internet 😊
 
Jaką macie długość szyjki macicy ? Ja 35 tydzień ciąży i 2.30 cm. Lekarz mówił że źle nie jest ale może być tak że urodzę przed terminem
 
Jaką macie długość szyjki macicy ? Ja 35 tydzień ciąży i 2.30 cm. Lekarz mówił że źle nie jest ale może być tak że urodzę przed terminem
Nie wiem jaka długość ale ponoć idealna na poród: krótka i miękka. Dziecko wstawione w kanał, rozwarcie 1 cm, skurcze. To wszystko od trochę ponad tygodnia i .... Dalej nic :) a miałam mieć problem z donoszeniem tygodnia 37 :) nic się nie martw jedna chodzi z rozwarciem i trzeba wywoływać, drugą złapie nagle tu i teraz. Nie masz na to dużego wpływu, oszczędzaj się i nie martw :) człowiek jeszcze nie urodził a już tyle stresów (przynajmniej ja tak mam
 
reklama
Do góry