reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

A czy któraś z was miała na początku ciazy wynik HCV neagatywny a pod koniec być może pozytywny? Lekarz mowi że te testy w ciazy sa czesto fałszywie dodatnie i teraz musze czekać 12 dni na wyniki...
Podobno mogłabym się zarazic jedynie w studio tatuaży albo przy przekłuwaniu uszu... A wiadomo że nie korzystałam z takich usług
 
reklama
Zastanawiam się, w czym będą spać Wasze maluchy? Śpiworek, rożek?
W czym śpi mój maluch przy obecnej pogodzie ? Body z krótkim rękawkiem, nóżki ma przykryte pieluszką tetrową lub ma założone skarpetki i serio to wszystko.
W sypialni mamy całe okno otwarte , mały oczywiście przy samym oknie nie leży.

Sprawa się sama rozwiązała, mając skrócona szyjkę macicy nigdzie męża nie puszczę żebym ja miała sama siedzieć.
Co do tego właśnie załatwiania przez gov.pl żeby nie jeździć.
Koniec końców siedzę sama bo mój właśnie pojechał te 50km do USC załatwiać akt i pesel , załatwialiśmy przez gov.pl , wszystko zrobione, podpis elektroniczny, wyskoczył mi komunikat że wniosek złożony ( był poniedziałek ) ... i teraz dzwonię jak sprawa, a tam w urzędzie że oni w systemie żadnego wniosku nie mają 😱😡
 
W czym śpi mój maluch przy obecnej pogodzie ? Body z krótkim rękawkiem, nóżki ma przykryte pieluszką tetrową lub ma założone skarpetki i serio to wszystko.
W sypialni mamy całe okno otwarte , mały oczywiście przy samym oknie nie leży.


Co do tego właśnie załatwiania przez gov.pl żeby nie jeździć.
Koniec końców siedzę sama bo mój właśnie pojechał te 50km do USC załatwiać akt i pesel , załatwialiśmy przez gov.pl , wszystko zrobione, podpis elektroniczny, wyskoczył mi komunikat że wniosek złożony ( był poniedziałek ) ... i teraz dzwonię jak sprawa, a tam w urzędzie że oni w systemie żadnego wniosku nie mają 😱😡

Przepraszam, że się wcinam ale pamiętam Twoje ciężkie chwile z początku ciąży, także ;) ogromne gratulacje! 😍🥰❤️
 
reklama
W czym śpi mój maluch przy obecnej pogodzie ? Body z krótkim rękawkiem, nóżki ma przykryte pieluszką tetrową lub ma założone skarpetki i serio to wszystko.
W sypialni mamy całe okno otwarte , mały oczywiście przy samym oknie nie leży.


Co do tego właśnie załatwiania przez gov.pl żeby nie jeździć.
Koniec końców siedzę sama bo mój właśnie pojechał te 50km do USC załatwiać akt i pesel , załatwialiśmy przez gov.pl , wszystko zrobione, podpis elektroniczny, wyskoczył mi komunikat że wniosek złożony ( był poniedziałek ) ... i teraz dzwonię jak sprawa, a tam w urzędzie że oni w systemie żadnego wniosku nie mają 😱😡
Ty już w urzędzie zdążyłaś pozałatwiać? A nie miałaś cesarki wyznaczonej na wczoraj?? Tak szybko wszystko ogarneliscie?

Ja dzisiaj dopiero wyszłam, bo koniec końców miałam cesarkę w poniedziałek po nieudanym wywołaniu w niedzielę.
Na razie próbujemy ogarnąć siebie, a co dopiero sprawy urzędowe...
Mój mały ważył 3150 po czym spadł do 2,9kg, więc nie ma za dużo tłuszczyku, a co za tym idzie jest zmarzluszkiem. Wystarczy zdjąć mu spodenki do zmiany pieluchy i zaczyna się tym jakby go obdzierali ze skóry. Do tego cały się trzęsie z zimna. Dzisiaj 35stopni, a on w body z długim rękawem i spodenkami że stopkami. Do tego chustka bambusowa pod ręką jakby jeszcze było mu za zimno 😬
 
Do góry