reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Ostatnia miesiączka 25.09, beta w środę 91,91 mIU/ml, dzisiaj 235 mIU/ml 😍 według OM jutro zaczynam 5 tydz. A Ty @Aine_ ? :) w grupie raźniej :))
U mnie ostatnia miesiączka 29.09, beta z poniedziałku 338. W dniu testu 22.10 wynosiła 62, więc przyrost chyba jest ok☺️. Wg mojej aplikacji 2t, 5 dzień. Ale wg OM będzie oczywiście "starsza" ciąża, choć wciąż oswajam się z myślą, że w niej jestem. Z "naszych" staraczek chyba zaszło jeszcze z 2-3 dziewczyny. Może dołącza.
 
Ja też jestem po 30 (po nicku zakładam, że mogę być rok starsza od Ciebie ☺️). Mój entuzjazm jest nieco słabszy (śpię normalnie 😁), zapewne dlatego, że rok temu w sierpniu straciłam ciąże. Była bardzo, bardzo wczesna, więc odczułam tę stratę raczej fizycznie (długotrwałe krwawienie) niż psychicznie. Mimo to jakaś niepewność pozostała.
Niemniej jestem pewna, że nam wszystkim się powiedzie i będziemy razem cieszyć się z blasków ciąży i wspierać, kiedy będzie trzeba 🙂♥️
 
Hej dziewczyny. Ja jestem chyba na pograniczu czerwca/lipca 😉... niby ostatnia miesiączka byla 19.09 ale owulacja na pewno byla dużo pozniej i ciąża jest młodsza😀 1 pozytywny test zrobiłam dopiero 26 pazdziernika😅 Badałam hcg (nie sama bete, mieszkam w Dani i tutaj takie badanie mi wykonali ) 27.09 było 404, a 29 juz 1068. Wszystkim gratuluje!😘 jak samopoczucie ? Ja mam mega jazdy jeżeli chodzi o jame ustna. Język z jednej strony zgrubiony, porobiły się afty I rany🙄, wesel z tej strony powiększony dosłownie masakra... byłam wczoraj u lekarza i stwierdziła że nic z tym nie zrobie, trzeba czasu bo prawdopodobnie to.przez ciaze wlasnie😪. A ja się wczoraj naczytalam ze stany zapalne w buzi są groźne, zepsute zeby itp.. no aż się płakać chce 😔
 
reklama
Hej, hej!
U mnie ostatnia miesiaczka 03.10, beta w 24dc 4,4ng/ml i progesteron 14ng/ml, w 25dc 18,3ng/ml, w 26dc 35,9 ng/ml. Wizytę mam 30.11 i mega się stresuje.🥶🥶
 
Do góry