reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Umie któraś odczytywać te wyniki? Bo ja tego kompletnie nie ogarniam 🤷
 

Załączniki

  • 4e2cd4cb-6ea7-4bee-b0b8-a653ef860286.jpg
    4e2cd4cb-6ea7-4bee-b0b8-a653ef860286.jpg
    39,6 KB · Wyświetleń: 64
reklama
Reaktywny tak jest napisane😭
Przykro mi :( trzymam kciuki by wszystko było ok.
Przeczytałam, że z tym się idzie do lekarzy chorób zakaźnych. Poszukaj dobrego z dobrymi opiniami, bo moje doświadczenie (i osób z grup o boreliozie) pokazuje, że ciężko znaleźć kompetentnego lekarza z tej dziedziny.
 
Dzisiaj Pani doktor do mnie zadzwoniła, że musi mnie przyjąć dzisiaj na wizytę, bo jutro musi stawić się w szpitalu na poród planowany. Więc jestem już po
Jestem w 4+2 tygodniu ciąży. Termin mam na 25.07.2022
Wszystko jest jak najbardziej w normie. Pani doktor wypisała mi suplementy i dała skierowanie na badania. Wizyta za tydzień
Moim marzeniem było mieć dzieciątko z 25.07 bo to moja data urodzenia 🤪 Pozatym marzyłam żeby znak zodiaku był lew bo ja bardzo w znaki wierzę, ale z obecną moja ciąża to na pewno nie doczekamy do lwa 🙈
 
Dziewczyny załamałam się…
Mam aktywna cytomegalie…
A poziom igg 419….;(
Co ja mam robić teraz ???😭
Kochana nie załamuj się bo w mojej opinii Twoje wyniki świadczą o posiadaniu przez Twój organizm obrony immunologicznej. Zdecydowana większość kobiet w PL jest zarażona tym wirusem, ale mogłaś go przechodzić dawno i masz przeciwciała jak po szczepieniu :) wiem, ze dodatni igm w tym wypadku również nie jest jednoznaczne, wiec głowa do góry!!
 
reklama
Do góry