reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Tak to ja, miałam wiele objawów, a teraz nic. Żeby poczuć ból piersi muszę silnie dotknąć jedyne co to czasem czuje kłucie podbrzusza centralnie lub z prawej strony. Śluzu nie mam.
Ja mam permanentnego „kaca”, nudności, helikopter.
Dziś dodatkowo okresowy ból podbrzusza. Nie mocny, ale typowo okresowy. Trochę mnie to niepokoi, ale jestem dobrej myśli.
 
reklama
Ooo jeśli można spytać to mąż innej narodowości że mama Elizabeth? Mi się Mia bardzo podoba [emoji3059]
U nas jak będzie dziewczynka to będzie Mia albo Alice, a na drugie na 100% będzie Elizabeth, to imię po zmarłej mamie mojego męża
A jak chłopiec to będzie Liam, Mason albo Austin
 
Mi też się dzisiaj pierwsze kropelki pojawily [emoji33] 4+5 dzisiaj u mnie. Mega dziwne dla mnie, bo w ciąży z synem nie miałam pokarmu chyba aż do porodu (a nawet po porodzie pojawił się na 2 czy 3 dobę dopiero) syn karmiony tylko mm był.
Ogłaszam iż 4+6 leci mi siara z cycków... [emoji848]
Syn uśpiony
Js też lecę więc życzę dobrej nocy. [emoji8][emoji8]
 
Kochana nie załamuj się bo w mojej opinii Twoje wyniki świadczą o posiadaniu przez Twój organizm obrony immunologicznej. Zdecydowana większość kobiet w PL jest zarażona tym wirusem, ale mogłaś go przechodzić dawno i masz przeciwciała jak po szczepieniu :) wiem, ze dodatni igm w tym wypadku również nie jest jednoznaczne, wiec głowa do góry!!
Dziekuje Ci serdecznie za te słowa…
 
tak, już jestem po wizycie u innego lekarza...
No jest pęcherzyki i zarodek, na razie nie ma ❤, ale z USG wychodzi 4t5d, natomiast przez niską prolaktyne, cienkie endometrium, dwie torbiele i duże bóle brzucha zostałam od razu położona do łóżka. Na razie na 3 tygodnie.
W pracy mnie zabiją, ale co tam, są rzeczy ważne i ważniejsze 😖
Prolaktynę? A może progesteron?
 
Ostatnia edycja:
Jezu ja od rana tragedia, takie mdłości, serce tak mi wali jak by z klatki piersiowej miało wyskoczyć. Dziewczyny wszystkie jeansy mnie cisną, Jezu, boję się zamawiać jeszcze ciążowe ale pisałysmy wczoraj że myślimy pozytywnie, będzie pięknie tak że chyba wchodzę na Lidla i zamawiam jeansy i leginsy 🙂❤️
 
Jezu ja od rana tragedia, takie mdłości, serce tak mi wali jak by z klatki piersiowej miało wyskoczyć. Dziewczyny wszystkie jeansy mnie cisną, Jezu, boję się zamawiać jeszcze ciążowe ale pisałysmy wczoraj że myślimy pozytywnie, będzie pięknie tak że chyba wchodzę na Lidla i zamawiam jeansy i leginsy 🙂❤️
Ja wczoraj mialam tak z miłościami i waleniem w klatce piersiowej jak w pracy bylam to liczyłam minuty do końca zmiany..
 
reklama
Do góry