reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Ja to szanuje i dlatego nie wchodzę tutaj tak często jakbym wchodziła normalnie. Jestem w 1 ciąży o która się rok starałam i okropnie mnie stresują te wszystkie historie. Wiem, ze to cześć życia, bardzo ważna każdej z dziewczyn, i absolutnie tego nie podważam, nawet nie wyobrażam sobie co czuje taka kobieta, ale jak czytam takie historie w 1 trymestrze ciazy to mnie to bardzo stresuje. I po prostu chciałabym więcej tutaj optymizmu :) ale forum to nie koncert życzeń 😂 i to szanuje, nie drążmy już tego. Nawiązałam do jakiegoś postu innej koleżanki :)

PS Może polećcie lepiej jakieś fajne kryminały na Netflixie. Jak któraś lubi takie klimaty. Oglądałam ostatnio Modliszkę i The Valhalla Murders, oba spoko. Kasztanowy Ludzik tez fajny. A może jakiś dobry film w tych klimatach? Ja w ogóle kocham program ID jak którakolwiek wie co to jest 😂 mówię do męża, ze urodzę jakiegoś zabójcę, mówi, ze jestem nienormalna 😂😂😂 aaa i nowy sezon Dextera jest spoko.
o ja też swojego czasu uwielbiałam ID...kompletnie o nim zapomniałam i juz wiem ci będę oglądać przez następne 9 miesięcy 😂
 
reklama
Hej. Ja na razie rzadziej tu zaglądam. Przy dwójce szkolnych dzieci, pracy, zajęciach pozalekcyjnych i gigantycznym zmęczeniu po prostu nie mam kiedy. Myślę, że jak pójdę na L4 może za miesiąc może półtora to będzie więcej czasu na forum. Z jednej strony rozumiem Was drogie denerwujące się mamy, ale z drugiej strony to prawda, że nie ma sensu się nawzajem nakręcać. Każda z nas się martwi. Wiadomo i zapewne każda zrobi wszystko żeby dziecko donosić i zdrowe urodzić. Zobaczycie stresik zawsze będzie ale już za parę tygodni będzie dużo lepiej, będziecie się lepiej czuły i myślę, że tematy nam się zrobią na forum bardziej pozytywne. Trzecie dziecko mieszka w moim brzuchu, mam 36 lat, mam nadwagę, kredyt i za maly dom 😉też się martwie, serio.
Reeetttyyy ja niby metrażowo nie powinnam narzekać, ale właśnie rozkminiam gdzie zrobię dziecku pokój i coś czuję, że będziemy za rok dobierać kredyt i powiększać dom o jeden pokój. Jeden pokój zabrałam na swoją działalność więc o jeden pokój będzie za mało. Dopiero syna deleguję ze swojej sypialni do pokoju który miał być jego, ale przez pandemię był moim biurem, ten co będzie moim biurem był biurem męża, a dziecko miało plac zabaw w naszej sypialni co generowało rozbijanie się o klocki lego wieczorem :/ No zwariować idzie i tak sobie myślę, że homeoffice spoko jeśli jest hybrydowo ale w dwójkę pracować w domu było serio ciężko i mieć miejsce do pracy dla dwóch osób.
 
Ale jak się nie stresować jak nadal w co drugim poście, bo ja jestem po poronieniu, bo ja przezylam strate, dlatego cos… nie dziwie się, ze Dziewczyny się stresują nawet w 1 ciąży 😉Ja już jeden post na ten temat pisałam, wiec bez sensu się powtarzac, za wiele się chyba nie zmieniło, a ja po prostu wchodzę tu rzadziej i trochę mi szkoda, ale się nie stresuje :) zreszta, nawet pod Twoim postem ile napisało, zamiast krótkiego racja, to znowu, bo ja poroniłam, bo ja cos :))) i ciagle takie przykłady, a mnie dzisiaj mniej boli biust i zamiast napisać super, bo jest mi lżej, to doszukujemy się juz czegoś złego :))) Malo tu pozytywnych postów :) ZA MAŁO! albo gadania o głupotach na rozluźnienie :) a tak btw. slowo poronienie i jego synonimy powinno być karane na tym forum😜😜😜
Ja też już wchodzę rzadziej jak czytam że poronili itd to w ogóle omijam jeszcze trochę i wogole nie będę wchodzić
 
Ja teraz oglądam takie przyziemne lekkie seriale ;P No totalnie mam potrzebę relaksu I niemyślenia wieczorem o niczym ambitnym.
 
Cześć dziewczyny,

ja z pytaniem czy któraś z Was tez ma problemy z zaparciami/wzdeciami?
Staram się naprawdę uważać na to co jem a mimo wszystko co wieczór mam brzuch jak balon i ten dyskomfort :|
Czy używacie jakiś lekarstw? Czytałam ze niby można brać espumisan, a jednak babka w aptece mi mowi ze najlepiej to nie brać :/
 
Reeetttyyy ja niby metrażowo nie powinnam narzekać, ale właśnie rozkminiam gdzie zrobię dziecku pokój i coś czuję, że będziemy za rok dobierać kredyt i powiększać dom o jeden pokój. Jeden pokój zabrałam na swoją działalność więc o jeden pokój będzie za mało. Dopiero syna deleguję ze swojej sypialni do pokoju który miał być jego, ale przez pandemię był moim biurem, ten co będzie moim biurem był biurem męża, a dziecko miało plac zabaw w naszej sypialni co generowało rozbijanie się o klocki lego wieczorem :/ No zwariować idzie i tak sobie myślę, że homeoffice spoko jeśli jest hybrydowo ale w dwójkę pracować w domu było serio ciężko i mieć miejsce do pracy dla dwóch osób.
ja już w głowie rozplanowuje kogo gdzie przenieść. I pomyśleć że niedawno narzekałam, że nie mam pralni i pranie suszy się w przedpokoju lub salonie 😉 teraz trzeba będzie wymyślić czy malucha upchnąć z ośmioletnia wówczas siostra w pokoju czy raczej ośmiolatkę i trzynstolatke razem a maleństwo samo... I to mi spędza sen z powiek😂 ostatecznie wylądujemy bez swojego pokoju w salonie a dzieci będą miały swoje pokoje, ale bez walki sypialni nie oddam! 😊
 
Cześć dziewczyny,

ja z pytaniem czy któraś z Was tez ma problemy z zaparciami?
Staram się naprawdę uważać na to co jem a mimo wszystko co wieczór mam brzuch jak balon i ten dyskomfort :|
Czy używacie jakiś lekarstw? Czytałam ze niby można brać espumisan, a jednak babka w aptece mi mowi ze najlepiej to nie brać :/
ja mam, I to nigdy nie było moim problemem aż do teraz jak zaszłam w ciążę. Łączę się w bólu.
 
Ja to szanuje i dlatego nie wchodzę tutaj tak często jakbym wchodziła normalnie. Jestem w 1 ciąży o która się rok starałam i okropnie mnie stresują te wszystkie historie. Wiem, ze to cześć życia, bardzo ważna każdej z dziewczyn, i absolutnie tego nie podważam, nawet nie wyobrażam sobie co czuje taka kobieta, ale jak czytam takie historie w 1 trymestrze ciazy to mnie to bardzo stresuje. I po prostu chciałabym więcej tutaj optymizmu :) ale forum to nie koncert życzeń 😂 i to szanuje, nie drążmy już tego. Nawiązałam do jakiegoś postu innej koleżanki :)

PS Może polećcie lepiej jakieś fajne kryminały na Netflixie. Jak któraś lubi takie klimaty. Oglądałam ostatnio Modliszkę i The Valhalla Murders, oba spoko. Kasztanowy Ludzik tez fajny. A może jakiś dobry film w tych klimatach? Ja w ogóle kocham program ID jak którakolwiek wie co to jest 😂 mówię do męża, ze urodzę jakiegoś zabójcę, mówi, ze jestem nienormalna 😂😂😂 aaa i nowy sezon Dextera jest spoko.
Ja z mężem oglądam zbrodnia. Polski nawet spoko.
Cześć dziewczyny,

ja z pytaniem czy któraś z Was tez ma problemy z zaparciami?
Staram się naprawdę uważać na to co jem a mimo wszystko co wieczór mam brzuch jak balon i ten dyskomfort :|
Czy używacie jakiś lekarstw? Czytałam ze niby można brać espumisan, a jednak babka w aptece mi mowi ze najlepiej to nie brać :/
Ja miałam jak nie piłam koli tylko soki. Jak pije gazowane to nie mam.

Po za tym skończyłam oglądać Porcelanowego króla na 12 odcinku bo więcej nie ma. Następny 3 grudnia. Ta data również zakończy mój ulubiony serial Dom z papieru. Także jakie seriale polecicie?
 
reklama
Do góry