reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Hey dziewczyny ja dwie noce przespałam całe więc jestem mega szczęśliwa. Choć przychodzi mi do głowy jeszcze mnóstwo myśli. Dlaczego tak jest że się musimy tak zamartwiać zamiast spokojnie się cieszyć ciąża😀
Pozdrawiam i dużo uśmiechu w tym gorącym przedświątecznym czasie😀
 
reklama
jestem ciekawa ich reakcji...chyba poproszę szwagierkę zeby filmik kręciła 🤭
U mojej mamy to będzie drugi wnuk lub pierwsza wnuczka, więc pewnie się pojawią łzy i niedowierzanie.

Kurde piersi przestały bolec czuje się za dobrze coś, obawiam się…. Ma któraś z was tez podobnie ? ;(((( masakra
Ja często tak mam właśnie w niedziele albo po dniach, w których mogę więcej odpocząć. Może u Ciebie też tak jest, że dolegliwości się zmniejszają, gdy jesteś mniej zmęczona?
 
Cześć dziewczyny. Dziś już pomału żyje, wczoraj to była tragedia cały dzień mdłości, wymioty i straszny ból głowy. A mieliśmy tyle planów, dzisiaj mamy gości a nic nie ogarnięte.
Szczerze jestem trochę załamana bo już mam 11+3 a czuję się coraz gorzej... chociaż czasami śmieje się że ten stan akurat dla mnie, bo jak by dobrze się czuła, to już by była panika ☺️
 
Kurde piersi przestały bolec czuje się za dobrze coś, obawiam się…. Ma któraś z was tez podobnie ? ;(((( masakra
Ostatnio przestało mnie wszystko boleć na 2 dni, wszystkie dolegliwości odeszły, nic zupełnie nie czułam. Spanikowałam strasznie, jeden dzień wyjęty z życia bo zamiast się cieszyć i wykorzystać dobry stan to popadłam w depresję. Gadałam do brzucha i prosiłam, żeby maleństwo dało mi znak, że tam jest, a teraz gadam do niego, że ma tam za bardzo nie szaleć bo daje mi wycisk🙈

Dzień dobry 😊
dla tych co się dobrze czuja i nic ich nie boli: luzik, ja tak średnio przez 2-3 dni mam że kompletnie nic mnie nie boli, ani piersi, ani jakakolwiek część brzucha, czuję się normalnie... potem po tych 2-3 dniach przychodzi taki jeden gdy nagle cycków znowu dotknąć nie mogę, kłuje mnie podbrzusze albo z jednej strony ( czasami aż się skulę gdy zakłuje mocniej ale to trwa ledwie parę sekund takie mocniejsze ukłucie ) , głowa mnie boli albo łapią mnie nagłe zmiany temperatury- na zmianę dreszcze z zimna i nagłe uderzenia gorąca a potem znowu cisza i spokój.
🤷‍♀️ powoli się przyzwyczajam.

Ja dziś fajne sny miałam: w zdrapce tysiąc zł wygrałam, a dzidzia tak mocno kopała że przez brzuch było widać dosłownie dwie malutkie stópki 🤩
O to to to. Wiadomo że główka pracuje ale trzeba każdy stan akceptować i uznawać że tak właśnie ma być🤗
 
reklama
U mnie też w kratkę, są dni kiedy jest normalnie, a są dni, kiedy ledwo żyję.
Dziś mówię rodzicom, wiem, że będą przeszczesliwi, a z drugiej strony mam obawy, że potem będę musiała wszystko odkręcać, jak cos złego się stanie. Jakos nie potrafie jeszcze uwierzyć, że wszystko będzie dobrze.
 
Do góry